Seri ilan sitesi

yaşlı bakıcı hasta bakıcılar istanbul

Yayın Tarihi: 25 Aralık 2013 8:40 | İsim: bilal özdemir | Telefon: 0539 943 02 78

ZAMANIN SİZİN İÇİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ

Bebek ve çocuk bakımında deneyimli, referanslı, yatılı ve gündüzlü, dadılar ve bakıcılar.

Hasta ve yaşlı bakımında tecrübeli, eğitimli, sertifikalı, yatılı veya gündüzlü olarak çalışabilecek, hasta bakıcıları, hemşireler, emekli hemşireler, refakatçiler.

Ev işlerinde titiz, yatılı / gündüzlü, bayanlar, karı koca eşler, kahyalar, bahçıvanlar.

Portföyündeki kaliteli elemanları ile hizmet vermekte olan altintaş bakici ve Yardımcı Eleman Hizmetleri tavsiye edilen ve vermiş olduğu hizmetlerin kalitesi ile çıtasını güven ile yükselten, gönül rahatlığı ile gelebileceğiniz firmamızda Sizlere kaliteyi, saygıyı ve dürüstlüğü ilke edindiğimiz samimi bir hizmet sunuyoruz ve bunun için sizden sadece on dakikalık vaktinizi istiyoruz.

ÇOCUĞUNUZA BEBEK BAKICISI veya DADI BULUN

GÜL DANIŞMANLIK sayesinde dünyadaki en kıymetli varlığınız bebeğinize veya çocuğunuza gözünüzün arkada kalmayacağı, alanında deneyimli, referanslı, eğitimli, kendi çocuklarının dışında başka ailelerde de bebek veya çocuk bakmış, tecrübeli, sorumluluk sahibi, yatılı veya gündüzlü olarak çalışabilecek bir bebek bakıcısı / çocuk bakıcısı / dadı bulabilirsiniz.

HASTA ve YAŞLILARINIZ GÜVENİLİR ELLERDE

Hastalarınıza, yaşlılarınıza onlara şefkat ile yatılı veya gündüzlü olarak bakacak deneyimli, referanslı, eğitimli, bir bakıcı, bir hasta bakıcı, bir refakatçi, bir hemşire arıyorsanız GÜL DANIŞMANLIK Hizmetleri size alanında uzman kişileri sunmaktadır.

EV / İŞ YERİ / VİLLA / ÇİFTLİK için YARDIMCI ELEMANLAR

GÜL DANIŞMANLIK Hizmetleri ile evinize, işyerinize, villanıza ve çiftliğinize işinde titiz, temiz, güvenilir ve sorumluluk sahibi, yatılı ve gündüzlü, ev hizmetlisi, temizlik elemanı, kâhya, bahçıvan, şoför veya karı koca eş temin edebilirsiniz.

DAHA GENİŞ VE KAPSAMLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.
BİZMLE ÇALIŞTIĞINIZ ZAMAN FARKIMIZI ANLAYACAKSINIZ

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir