Seri ilan sitesi

YALOVA İHLAS ARMUTLU TATİL KÖYÜ

Yayın Tarihi: 2 Aralık 2014 9:32 | İsim: Ayşegül ÇİFCİ | Fiyat: 7000 | Telefon: 5342073458

YALOVA İHLAS ARMUTLU TATİL KÖYÜ DEVREMÜLK KAPLICA DÖNEMİ 16 ŞUBAT 2 MART TARİHLERİ ARASINDA 9 Blok C Giriş 15 no DAİRE DAYALI DÖŞELİ SAHİBİNDEN SATILIKTIR Ailece Dört mevsim tatil ve kaplıca keyfini yaşayabileceğiniz Muhteşem bir dönem sizleri bekliyor
Projenin tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir. Bu proje, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı termal tatil köyü niteliğindedir.
tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37.092 adet devremülk kapasitesine sahiptir ve 2004 yılı, ilk yarısında hizmete girmiştir.
Proje kapsamında aktivite olarak; 6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet-sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4×4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.
Ayrıca tesiste; alişveriş merkezi, market, kafeteryalar, restorantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.
Tatil Köyünün kendi deniz otobüsü iskelesi vardır. Her gün İstanbul, Yenikapı, Bostancı, Eminönü ve Kadıköy’den kalkan tarifeli deniz otobüsleri ile Armutlu’ya ulaşabilirsiniz.
Her dairede şifalı kaplıca suyun kullanılabildiği proje, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Tatil Köyünde yaz kış, günlük, yaklasik 9.000 kişi konaklayabilmektedir

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir