Seri ilan sitesi

web siteniz Googlede ilk sayfada yer almak

Yayın Tarihi: 17 Aralık 2013 6:04


web siteniz Googlede ilk sayfada yer almak

3 farklı Seo paketimiz bulunmakta. Bu paketler İnternet ortamında var olunabilmesi için mutlak gerekli bir altyapı çalışmasıdır. Seçeceğiniz paketler ile Web siteniz gözle görünür bir şekilde hızla yükselme sağlayacaktır. Geri dönüşleri ve gerek anahtar kelimede gerekse alt sayfalarınızın yükselmesini göreceksiniz.

SEO ANALİZ

Danışmanlık sürecinde ise şu tip bir yol izlemektedir, Tarafımızdan aldığınız hizmet sonrası artık sitenizin kalıcı ve güçlü bağlantıları olacak, 2. ve 3. Paketlerimizden faydalanmanız durumunda tarafınıza ” Seo Analiz Raporu ” hizmet sonrasında detaylı olarak verilecektir.

Bu raporda sitenizin kodsal yapısında ve arama motorları kriterlerine uyumluluk durumu belirlendikten sonra elinizdeki Seo şeması ile size çözümler sunacağız.

KURUMSAL SEO DANIŞMANLIĞI

İlerleyen süreçlerde kurumsal seo danışmanlığı ile müşterilerimize uzun vadeli çözümler içeren çok uygun çalışmalar hazırladık. Bu çalışmalarımızda size detaylı olarak yaklaşık ilerlenecek yolda alınacak yola kadar bilgiler olacak. Böylelikle kazancınız yapacağınız yatırımınızla ne kadar örtüştüğünü hesap edip ona göre Web sitenize yatırımınızı yapacaksınız.

EN YENİ SEO TEKNİKLERİ

Sayfamızda size verdiğimiz bilgilerin ışığında en yeni teknikler ve deneyimli ellerden geçen bir hizmet alacağınızı altını çizerek belirtmek isteriz. Web siteniz güncel Web teknolojileri yelpazesinde işlem görecek ve İnternette rekabet gücünüz inanılmaz artacak..

Yaptıklarımız yapıcaklarımızın temınatıdır…

Sizde web sitenizin googlede üst sıralarda olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz….

Güvenlik açızından referans burdan vermiyoruz.. yaptığımız çalışmalarımızı pm olarak gönderilecektir..

web sitenizin ilk sayfaya çıkmasını istiyorsanız mesajınızı bekliyoruz…

Kaliteli hizmetimiz Sınırlıdır….

4 Kişiye hizmet verilecektir…

100 SEO 3 ay boyunca verdiğimiz hizmet ile

YÜKSELME GARANTİSİ

ve detaylı raporlama

İlk aydan itibaren hızlı ve kesin sonuçlar alıyoruz. Doğal yollarla, web sitenize referanslar yağıyor. Türkiye’nin en iyi alan adlarından ve özel C-Class Ip ‘lerden

Ziyaretler: 17

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir