Seri ilan sitesi

ÜMRANİYEDE ALMANCA ALMANYA AİLE BİRLEŞİMİ EVLİLİK KURSU

Yayın Tarihi: 10 Ocak 2013 11:49


ÜMRANİYEDE ALMANCA ALMANYA AİLE BİRLEŞİMİ EVLİLİK KURSU

ALMANYA DOĞUMLU VE EĞİTİMİNİ ORA DA TAMAMLAYAN ALMANYANIN EN İYİ ÜNİVERSİTESİ OLAN GOETHE ÜNİVERSİTESİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ Nİ DERECEYLE MEZUNU UZMAN SINAV HOCALARIMIZLA ALMANCA AİLE BİRLEŞİMİ(konsolosluk sınavları) SINAVLARINDA BAŞLADIĞIMIZ HER ÖĞRENCİYİ İYİ PUANLARLA KAZANDIRDIK.

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBEYLE ALMANYA AİLE BİRLEŞİMİ SINAVLARIN DA YÜZ DE YÜZ BAŞARI SAĞLADIK. BİR ÇOK ÖĞRENCİMİZ ŞU AN ALMANYA DA.SİZİN İÇİN KABUS OLAN BU SINAVI 2 AY LIK BİR SÜRE İÇİN DE KOLAY HALE GETİRDİK. DOĞRU ÖĞRETMEN DEN ALINAN EĞİTİM İLE ALMANYA(ALMANCA) AİLE BİRLEŞİMİ SINAVLARINI MUTLAKA KAZANACAKSINIZ.GARANTİLİ SONUÇ ALMAK İSTİYORSANIZ İRTİBATA GEÇİNİZ.

EĞİTİM VE DENEYİMİMİZ İLE SADECE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI DEĞİL BUNUN YANI SIRA ALMANCA (üds, kpds, toefl, toeic, gmat, ielts…) SINAVLARINA DA BİR ÇOK ÖĞRENCİ HAZIRLADIK.VE HEDEFLEDİĞİMİZ PUANI ALDILAR. AYRICA LİSE DE ALMANCA SEÇMELİ VE BİRİNCİ DİLİ ALMANCA OLAN ÖĞRENCİLERE DE MÜFREDETA GÖRE DERSLER VERMEKTEYİZ.ÖZELLİKLE KOLEJLERDEN VE DEVLET LİSELERİNDEN BİR ÇOK ÖĞRENCİMİZ BULUNMAKTADIR.

HEDEFİNİZE ULAŞMAK İSTİYORSANIZ SİZLERİ DE BEKLİYORUZ…

02163161648

05302920514

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir