Seri ilan sitesi

Ukash Kartına Nasıl Güvenebilirim ?

Yayın Tarihi: 1 Ekim 2012 8:11

Ukash Kartına Nasıl Güvenebilirim ?

Bilindiği gibi internetten alışveriş ne kadar kolaysa bir o kadar da riskli bir iştir. Çünkü kredi kartı bilgileri güvenilirlik konusunda tam korunamamaktadır. Fakat ukash kart satışı için böyle bir sıkıntı ile karşılaşmanız mümkün değildir. Ukash, internet üzerinde kullanılan 19 haneden oluşan yüzde yüz yasal ve yüzde yüz güvenli ön ödemeli bir ödeme sistemidir. Yatırdığınız kadar para kullanarak cebinizin yardımcısı olan ukash kart size özeldir ve özel şifreleme yöntemi sayesinde siz istemeden başkası tarafından kullanılamaz.

TÜRKEL ÖN ÖDEMELİ KART tüm belirttiğimiz bu avantajlarını size en güvenli biçimde ulaştırıyor. Akıllı alışveriş akılla bir seçimle daha da keyifli bir hal alıyor.

Ukash kartı her yerden satın almak mümkün değildir. Güvenli bir kartı güvenli bir kurumdan aldığınız zaman güvenli bir kart sahibi olmuş olursunuz. TÜRKEL ÖN ÖDEMELİ KART bu güveni bunca zaman boşa çıkarmamıştır ve çıkarmayacaktır. Tek teminatımız adımız diyen TÜRKEL ÖN ÖDEMELİ KART her zaman en avantajlı koşullarıyla yanınızd

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir