Seri ilan sitesi

Ukash karta para yatırma nasıl yapılır?

Yayın Tarihi: 7 Ocak 2014 7:49

Dünyada çok fazla sayıda insan tarafından kullanılan ukash kartlar ön demeli kart sistemidir. Ana vatanı İngiltere olan Smart Voucher Ltd. tarafından piyasaya sürülen ukash kart ön ödemeli sistemi gerçek paranızı sanal ortamda kullanmanızı sağlar.

Zamanla kullanım açısından kredi kartıyla başa baş boy gösteren ukash kart sistemi kullanıcıya sanal ortam üzerinde para yatırma, para çekme ve ödeme yapmasına olanak tanıyarak sizlerin güvenliğini en üst seviyede tutarak satın alma işlemlerinde yaşadığınız aksaklıkları ortadan kaldırarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen kart sistemidir. Kredi kartlarından ukash kartları ayıran en büyük özellik güvenilirlik açısından dikkat çekmeleridir.

kredi kartlarınızı kullanırken siteniz ne kadar güvenilir olursa olsun satın alma kısmına geldiğinizde bir tereddüt yaşarsınız ki bu çok normaldir. Güvenilir olmayan siteler yüzünden bir çok insan zor durumda kalmış ve büyük miktarda paralarını kaybetmişlerdir. Kredi kartlarında alışverişlerinizde kişisel bilgilerinizi isterken ukash kart ön ödemeli sistem sizden hiçbir kişisel bilgi talep etmemektedir. Buda kişiye ayrıca bir rahatlık, huzur v güven verir.

Artık bu gün dünyada 12000 den fazla sitede kullanımı yaygın olan ukash kart ön ödemeli sistem sizlerin internetten alışverişinizi yapmanızı sağlamakta, skype kontör alımınızı gerçekleştirmekte ve çevrim içi online oyunlarda eğlenceli dakikalar geçirmenizde sizlere ödeme konusunda güven ve kolaylık sağlıyor. 19 rakamlı dijital pin numarası olan ukash kartlar sizden hiçbir kişisel bilgi istemeden satışı tarafınıza gerçekleştirilir. Ukash kartlar

5,10,15,20,25,30,40,50,60,70,75,100,150,200 ve 250 euroluk birbirinden bağımsız olarak üretilmiştir. “Şenpay Ukash pazarlama” olarak yasal olarak hizmet verdiğimiz ukash.web.tr sitemizden uzman müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek belirleyeceğiniz kart limitinizi bankalarımızın hesap numaralarına havale yada eft yoluyla paranızı yatırdıktan sonra çok kısa bir sürede 19 haneli ukash pin numaranıza müşteri temsilcilerimizin aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartınızlada alım yapabilirsiniz. Ukash.web.tr adresimizden vereceğimiz link ve kredi kartı alım adımları ile kolay bir şekilde sizi  “kredi kartı ile ukash” alım yapacağınız siteye yönlendiriyoruz.

Yapmanız gereken tek şey satın almış olduğunuz 19 rakamlı dijital ukash pin numaranızı kullanmak istediğiniz sitenizin ödeme seçenekleri arasında ukash ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra şifrenizi ilgili kısıma girerek kullanmanızdır. İşte ukash kartınızın kullanımı bu kadar basit ve kolaydır. Almış olduğunuz ukash pin numaranızı siz ve müşteri temsilcilerimizden başka kimse bilemez. Kullanıldıktan sonra işleri biten ukash kartlar tekrar ana vatanları olan İngiltere de toplanırlar.

Tam dengeli olarak uygun fiyatlara ukashları kişilere ulaştırmaktadır. Fiyatlarını da incelemek için Ukash fiyatları sayfasına göz atabilirsiniz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir