Seri ilan sitesi

Ukash Kart Ne kadar Güvenlidir ?

Yayın Tarihi: 1 Ekim 2012 8:15

Ukash Kart Ne kadar Güvenlidir ?

Ukash sistemi yüzde yüz sanal olarak onaylanmış ve web sitelerinde yerini alarak insanların harcayacakları tutarı belirleyip maddi ve manevi kişiler üzerinde güvenilirliğini kanıtlamıştır. Sanal ortamlarda dolandırıcılık riski her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden kimlik bilgilerimizin kredi kartı bilgilerimizi internet üzerinde kullanmak kişilerin bu konuda çekincelerini ortaya çıkarmaktadır.

Ukash kart sistemleri ile internet ortamında daha güvenilir alışveriş ortamı oluşturarak kendi belirlediğimiz tutarda alışveriş yapma imkanı sağlayabiliriz. Türkiye’de de Ukash iletişim ve Telekominikasyon Hizmetlerini yapan bir çok firma vardır. Bu firmalardan Ukash Satın alınırken sisteminin 256 MBIT SSL ile şifrelenmekte olduğunu sitenin güvenirliğini göstermektedir. Ukash Kartlar sayesinde İnternet üzerinden yapmış olduğumuz satın alma işlemlerimiz güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir. Ukash kartları dünyanın dört bir yanında bulunan alışveriş sitelerinde ödeme seçenekleri içerisinde Ukash seçeneği bulunan tüm sitelerde kullanabilirsiniz. Avrupa’nın en çok kullandığı ön ödemeli kartlarından biri ukash kart sistemleridir. Secure Trading, tarafından ödeme kabul eden bir sistemdir. 128 Mbit ve 256 Mbit şifreleme sayesinde güvenilir ve sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirilmektedir. Ukash kartları kredi kartı ve kimlik bilgilerine gerek duyulmadan istenilen tutarda satın alınarak kullanılmaktadır.
Ukash kart sistemleri ile hızlı bir şekilde alışveriş imkanı sunulmaktadır. İnternet ortamında güvenilir sağlıklı bir alışveriş ortamı oluşması için Ukash kart sistemleri günümüz önemli bir noktada yerini almaktadır.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir