Seri ilan sitesi

Ukash Kart Nasıl Bozdurulur ?

Yayın Tarihi: 1 Ekim 2012 8:18

Ukash bozdurma işlemi yapmak için çeşitli seçenekler vardır. Bunlardan en sık uygulanan yöntemlerden biri alışverişin gerçekleştiği ortamda ücretin kişisel hesaba aktarılması olayıdır. Yani, ukash ile bir siteden alışveriş yaptınız ve belli miktarda bir ukash kart limitiniz kaldı veya ukash kartınız ile yaptığınız bir yatırımdan kazanç sağladınız. Bu kazancı nakit paraya çevirmek yani ukash kartı bozdurmak için söz konusu web sitesinden talepte bulunabilirsiniz. Bu yolla sisteme vermiş olduğunuz hesap bilgilerinize gerekli ücret belirli bir komisyon kesintisi yapılarak aktarılır.

Bir diğer ukash bozdurma işlemi ise, kullanım amacıyla bu kartın alındığı firma veya kişiden yapılabilmektedir. Anlaştıktan sonra, kart temin edildikten sonra herhangi bir sistemde kullanılmak üzere işleme sokulur. Kart limiti bitirilmeksizin içinde kalan miktar tekrar kartın en baştan satın alındığı firmadan bozdurulabilmektedir.

Yani şöyle ki; ukash kartı bir firmadan aldınız ve kartın limitinden bir miktarını bir web sitesinde kullandınız. Kullanmanıza rağmen ukash kartınızın içinde halen bir miktar para kaldığınız varsayalım. Bu kalan limiti tekrar nakit paraya çevirmek isterseniz, ukash card bozdurma işlemi yapmak zorundasınız. Ve bu miktarı kartı satın aldığınız firmadan bozdurabilirsiniz. Tabi yine bu ukash bozdurma işlemi için belirli bir komisyon ücretini ödemeyi göze almalısınız. Vereceğiniz komisyon miktarı aslında cüzi bir rakamdır. Bu sayede elinizdeki ukash kartınızı bozdurmuş ve nakit paraya dönüştürmüş olacaksınız.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir