Seri ilan sitesi

Ucuz Ukash: 3 Dakikada E-posta Tekniği

Yayın Tarihi: 3 Kasım 2013 4:26

E-posta gelişi uzun mesafe ilişkileri mümkün yaptı. E-posta bir iletişim, kolay, hızlı ve rahat şekilde sağlamak ve dijital Sevgilinizin Kalpleri römorkör sağlayacaktır. E-posta yazma eğlenceli ve heyecan verici olabilir. E-posta kalem ve kağıt aşk mektupları fiziksel romantizm yoksun.

Sevdiğine ve el yazısı mesaj okuma gibi kağıt aynı parça tutun hakkında çekici bir şey hala var. Eski aşk mektupları dolu bir kutu da aşk kaplı e-posta dolu bir gelen kutusu daha çekici görünüyor. Ancak, doğru kelimeleri ile, dijital eros ok içine basit bir e-posta açabilirsiniz. Bu 3 dakikalık e-posta tekniği deneyin ve sevgilisi katkısız aşkı ile fışkıran olacak.

Kalıcı bir uzun mesafe ilişkisi sırrı yazılı olarak yatıyor. E-postalar, mektuplar, kartlar ve kurye-teslim hediyeler sadece sizin uzun mesafe sevgilisi sürpriz için kullanabileceğiniz çeşitli fikirler bazılarıdır.

Kartlar özel biri için sevgi ifade iyi bir yoldur. Kötü bir yazar, ya da doğru kelimeleri bulmakta sorun yaşıyorsanız iseniz, Ukash Card veya e-kart göndermeyi deneyin. Geleneksel medya üzerinden internet olduğunu bir avantajı bir mesaj göndermek için multimedya çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz olmasıdır.

Seçim için pek çok seçenek vardır. Sadece duygularınızı en iyi temsil eden birini seçin ve bir tıklama ile aşk mesajı dijital dalgalar sürme olacak. Özel olarak tasarlanmış aşk temalı E-kartları düşünebilirsiniz mükemmel bir seçenek vardır. 3 dakika içinde, size arzu nesnesi için dijital sevgi, sarılmalar ve öpücükler gönderebilirsiniz. Ancak, çok sık e-kart kullanmayın ihtiyatlı olur ya da samimiyetsiz görünümlü riski.

Bir randevu için geç çalıştırıyorsanız, o zaman kısa ve tatlı mesajı yazmaya düşünebilirsiniz. Bazen, kısa bir e-posta ile eşiniz gülümseme yapmak için yeterlidir. Önemli olan düşünce. Ve bazen, bunları düşünüyorsanız bilerek sevgilinden mutlu etmek için ihtiyaç vardır. Sadece mümkün olduğunca kişisel olarak mesaj tutmak için unutmayın.

Gibi basit bir e-posta “Derse geç kaldım, çalıştırmak için var! Bal! Aşk, Sarah kısa sürede size yazın” muazzam bir kişisel etkiyi üretebilir. Bu eşinizin e-posta atlamak olmaz ki en kısa zamanda cevap en iyisidir. Iletişim hatlarını açık tutmak uzun mesafe ilişkisi korunmasında önemli bir bileşenidir.

Eşinize sevgi ve bağlılık ifade etmenin başka bir yolu görüntüleri kullanmaktır. Ifadeler, anlık mesajlaşma servisleri tarafından popüler, duygularını ifade etmek için e-postalarınızı gömülü olabilir. Animasyonlu ifadeler duygusal bir tepki kışkırtmayı özellikle etkili olabilir. Her e-posta farklı animasyonlu ifadeler ile sevilen bir şaşırtıcı deneyin.

Ayrıca ukash kart e-posta yazarken Önceden tasarlanmış bir şablon kullanmayı tercih edebilirsiniz. Eğer üzgün ve depresif hissediyorsanız, siz ve eşiniz için tüm mesaj daha kişisel hale getirmek için bulutlar yağmur resimleri ile mavi bir şablon kullanarak e-posta kendinizi ifade. Ayrıca kendiniz üzücü bir resim eklemek olabilir. Yukarıda değindiğimiz gibi, bu e-posta daha kişisel hale getirecek.

Bir e-posta daha kişisel bir dokunuş veren hızlı ve basit olabilir. E-postaların yazılı olarak diğer yaratıcı teknikler kullanmayı deneyin ve sevgi dolu, içten mesaj ile eşiniz sürpriz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir