Seri ilan sitesi

Türkiye’nin yeni online bilet karşılaştırma sitesi açılıyor.

Yayın Tarihi: 28 Nisan 2016 8:56

İnternet ortamın’da online bilet sektörün’de iddali şekilde giriş yapmayı planlayan Biletbayi.com internet ortamında Uçak bileti ve otobus biletlerini aynı ekranda karşılaştırarak en ucuz bileti bulmayı sağlıyor.

Biletbayi.com’un CEO’su İrfan AKMEHMET  ”Bilet” sektörün’de hızlı şekilde internet sitelerine yönlenen kullanıcılar artık Acentalar’dan bilet almaktan ise uçak ve otobus bileti karşılaştırma sitelerini tercih ediyorlar. bunun nedeni ise kullanıcılar artık kendi biletlerini kendileri listelemek istiyor.

Bunun nedeni ise Acentalar aldıkları komisyonlar üzerinden extra kullanıcıya 20 30 TL gibi afaki rakamlar yansıtmaktadirlar, bu yapılanlardan sonra insanlar artık Acentalar’a fazla itimat etmeyip kendileri en ucuz bilet fiyat karşılaştırma sitelerin’den arama yaparak detaylı bilgileri listelemek son kullanıcıların haklarıdır dedi.

Biletbayi.com Yakın zamanda Açılıyor.

456 yakın otobus firmasi ve tüm havayolları ile anlaşmalı olan Biletbayi.com ilk kez arayüz çalışmasını yenicaggazetesi.com.tr ile paylaştı

bilet sitesi

Tatil Rehberi A.Ş firma sahibi irfan Akmehmet bu proje’de emeği geçen Alper Temircan , Serdar Turkoğlu ve iş ortağı Mehmet Badi‘ye Biletbayi.com projesi için yağtığınız görüşmeler ,ayrıntılı çalışmalar ve en önemlisi zaman ayırdığınız ve verdiğiniz destek için sizlere çok teşekkür ederim mesajını iletti.

Kolay kullanımı ve arayüzü ile biletbayi.com çok yakında sizlere hizmet verecektir.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir