Seri ilan sitesi

TRIOMAXX SAFİR soft dondurma ve frozen YOGURT makinası

Yayın Tarihi: 19 Ocak 2015 6:10 | İsim: ferdi | Fiyat: 15900 | Telefon: 0533 731 07 34

SAFİR
Musluk Sayısı:3
Üretim Kapasitesi:300-350 Porsiyon.
Tipi:Vertical(Dikey)
Üretim Sistemi:Pompalı

Üç musluklu, çift tanklı, hava pompalı Triomax – Safir modelimizle aynı anda sade,kakaolu ve karışık Soft Dondurma veya Frozen Yogurt yapabilirsiniz.Triomax Safir modeli Türkiye’nin birçok şehrinde Avm’ler ve yaya trafiğinin çok yoğun olduğu noktalarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda fuarlarda Triomax – Safir modeli ile bedava Soft dondurma ve Frozen Yogurt dağıtılmaktadır. Triomax – Safir – Soft dondurma makinelerinde ana soğutma kompresorü olarak Fransız TECUMSEH,üst soğutma kompresorü olarak İtalyan ASPERA – EMBRACO kompresör kullanılmıştır.

Hava Pompası: Triomax – Safir soft dondurma ve Frozen yogurt makinesinde bulunan pompa sayesinde daha az gramaj ile daha yoğun hacimde ürün servis edersiniz.

Saatlik Servis Kapasitesi: Saatte 350 porsiyon ürün servis edebilirsiniz.Arka arkaya seri bir şekilde servis yapabilirsiniz.

Standby Modu: Triomax – Safir – Soft dondurma ve Frozen Yogurt makinenizi gece üretim modunda çalıştırmak zorunda kalmazsınız.Yapmanız gereken makinenizi kapatıp keep fresh tuşuna basmak olacaktır.Bu sayede makineniz enerji tasarrufu sağlarken, aynı zamanda bekleyen malzemeniz +4 derecede muhafaza edilerek bir sonraki gün için servise hazır halde olacaktır.

Yıkama Modu: Makinenizin kontrol panosunda yer alan yıkama tuşunu kullanarak otomatik yıkama modunda makinenizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Makinenizin kurulumu sırasında eğitimleri verilmektedir.Aynı zamanda internet sitemizde de yer alan kullanım kılavuzları ve videolar bölümünde de ayrıntılı olarak yıkama işlemi yer almaktadır.

Sertlik Derecesi:Makinenizi çalıştırdığınız alan , havanın sıcaklığı gibi değerler makinenizin performansını etkileyeceği gibi,ürün servis kalitesini de doğrudan etkiler.Triomax- Safir Soft dondurma makinesinde servis soğukluk derecesini ayarlayabileceğiniz bir modül vardır ve ortam değişikliklerinden hiç etkilenmeden satışlarınız sağlıklı bir şekilde devam eder.

Aksesuarlar: 1 adet 3’lü külahlık,1 adet servis tepsisi, 1 adet dekoratif şemsiye ve makarna şeklinde dondurma çıkartmayı sağlayan musluk aparatı standarttır.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx