Seri ilan sitesi

TRIOMAXX MERCAN soft dondurma ve frozen YOGURT makinası

Yayın Tarihi: 20 Ocak 2015 6:44 | İsim: ferdi | Fiyat: 13900 | Telefon: 0533 731 07 34

MERCAN

Musluk Sayısı

3

Üretim Kapasitesi

250 porsiyon

Tipi

Vertical(Dikey)

Üretim Sistemi

Gravity

Üç musluklu, çift hazneli Triomax-Mercan modeli ile aynı anda Soft Dondurma veya Frozen Yogurt yapabilmenize olanak sağlar. Orta kolu sayesinde ise karışık dondurma verebilirsiniz.Özellikle sert dondurma çıkartma özelliği ile çok tercih edilen makinemizdir.Arka arkaya 115 külah verme kapasitesi vardır.Videolarımızın içinde performansı yer almaktadır.

Triomax – Mercan Soft dondurma makinelerinde ana soğutma ve yardımcı soğutma kompresörleri İtalyan Aspera dır

Hava Pompası: Triomax – Mercan soft dondurma ve Frozen yogurt makinesi Garavity(Yerçekimi) ile çalışan bir makinedir. Tankın içine yerleştirilen kademeli puf borusu ile %20 civarında hava kabartması sağlanmaktadır.

Saatlik Servis Kapasitesi: Saatte 250 porsiyon ürün servis edebilirsiniz.

Standby Modu: Triomax – Mercan Soft Dondurma makinenizi gece çalıştırmak zorunda kalmazsınız.Yapmanız gereken makinenizi kapatarak, keep fresh tuşuna basmak olacaktır.Bu sayede makineniz enerji tasarrufu sağlarken, aynı zamanda üst haznelerde ve silindirde bekleyen malzemeniz +4 derecede muhafaza edilerek bir sonraki gün için servise hazır halde bekler.

Yıkama Modu: Makinenizin kontrol panosunda yer alan yıkama tuşunu kullanarak otomatik yıkama modunda makinenizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Makinenizin kurulumu sırasında eğitimleri verilmektedir.Aynı zamanda internet sitemizde de yer alan kullanım kılavuzları ve videolar bölümünde de ayrıntılı olarak yıkama işlemi yer almaktadır.

Sertlik Derecesi:Makinenizi çalıştırdığınız alan , havanın sıcaklığı gibi değerler makinenizin performansını etkileyeceği gibi,ürün servis kalitesini de doğrudan etkiler.Triomax- Mercan Soft dondurma makinesinde servis soğukluk derecesini ayarlayabileceğiniz bir modül vardır ve ortam değişikliklerinden hiç etkilenmeden satışlarınız sağlıklı bir şekilde devam eder.

Malzeme İkaz Sistemi:Makinenizin her iki tankında yer alan malzeme ölçen sensörler sayesinde malzemeniz olması gereken seviyenin altına indiğinde alarm verir.Böylece yoğun satış zamanlarınızda azalan malzemeniz için sıkıntı yaşamazsınız.

Aksesuarlar:1 adet 2’li külahlık, 1 adet servis tepsisi, 1 adet dekoratif şemsiye ve makarna şekilli dondurma çıkartmayı sağlayan musluk aparatı standarttır.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx