Seri ilan sitesi

TRIOMAXX ARES soft dondurma ve frozen YOGURT makinası

Yayın Tarihi: 20 Ocak 2015 7:14 | İsim: ferdi | Fiyat: 8900 | Telefon: 0533 731 07 34

ARES

Musluk Sayısı

1

Üretim Kapasitesi

150 Porsiyon/s

Tipi

Set Üstü

Üretim Sistemi

Gravity

Tek musluklu, tek hazneli Triomax-Ares modeli hem Soft Dondurma veya Frozen Yogurt yapabilmenize olanak sağlar.Özellikle sert dondurma çıkartma özelliği ile tercih edilen makinelerimizdendir. Videolarımızın içinde performansı yer almaktadır. Çok küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.Triomax – Ares – Soft dondurma makinelerinde ana soğutma kompresorü olarak İtalyan Aspera kompresör kullanılmıştır.

Hava Pompası: Triomax – Ares soft dondurma ve Frozen yogurt makinesi Gravity(Yerçekimi) ile çalışan bir makinedir. Tankın içine yerleştirilen kademeli puf borusu ile %20 civarında hava kabartması sağlanmaktadır.

Saatlik Servis Kapasitesi: Saatte 150 porsiyon ürün servis edebilirsiniz.

Standby Modu: Triomax – Ares Soft Dondurma makinenizi gece çalıştırmak zorunda kalmazsınız.Yapmanız gereken makinenizi kapatarak, keep fresh tuşuna basmak olacaktır.Bu sayede makineniz enerji tasarrufunu sağlarken, aynı zamanda üst haznede ve silindirde bekleyen malzemeniz +4 derecede muhafaza edilerek bir sonraki gün için servise hazır halde bekler.

Yıkama Modu: Makinenizin kontrol panosunda yer alan yıkama tuşunu kullanarak otomatik yıkama modunda makinenizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Makinenizin kurulumu sırasında eğitimleri verilmektedir.Aynı zamanda internet sitemizde de yer alan kullanım kılavuzları ve videolar bölümünde de ayrıntılı olarak yıkama işlemi yer almaktadır.

Sertlik Derecesi:Makinenizi çalıştırdığınız alan , havanın sıcaklığı gibi değerler makinenizin performansını etkileyeceği gibi,ürün servis kalitesini de direk etkiler.Triomax- Ares Soft dondurma makinesinde servis soğukluk derecesini ayarlayabileceğiniz bir modül vardır ve ortam değişikliklerinden hiç etkilenmeden satışlarınız sağlıklı bir şekilde devam eder.

Malzeme İkaz Sistemi:Makinenizin tankında yer alan malzeme ölçen sensörler sayesinde malzemeniz olması gereken seviyenin altına indiğinde alarm verir.Böylece yoğun satış zamanlarınızda azalan malzemeniz için sıkıntı yaşamazsınız.

Aksesuarları:1 adet ikili külahlık ve makarna şekilli dondurma servis etmeye yarayan aparat standarttır.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni adresi