Seri ilan sitesi

termal otelleri Bakırköyde

Yayın Tarihi: 10 Ocak 2015 9:37

termal otelleri Bakırköyde

Termal Otel Konaklama Fiyatları 70 TL’den Başlıyor!

Termal Otel Konaklama FiyatlarıTürkiye’nin zengin kaynak sularının olduğu bölgelere yayılmış olan termal oteller, özellikle sağlık sorunları olan misafirlerine şifa dağıtmayı bir misyon haline getirmiştir. SPA’dan çamur havuzlarına, buhar odası hizmetlerinden masaja kadar zengin donanımlarıyla Türkiye’nin en iyi konaklama seçeneklerini sunarlar. Termal otel fiyatları standart tatil otellerine oranla mevsimsel değişiklik göstermez. Genel olarak 70 TL ile 300 TL arasında şekillenirler.

Termal otellerde gecelik konaklama ücretleri bölgeye ve verilen ekstra hizmetlere göre değişiklik gösterir. Kaplıca tesislerinde yer alan oteller daha ucuz olurken SPA ve Wellness hizmeti verenlerin oda fiyatları pahalı olabilir. Ancak yıl boyu gerçekleşen kampanyalar ile bütçenizi zorlamadan sağlıklı tatil yapmanız mümkün.

Ayrıca Termal otel fiyatları;

Kurban bayramı

Ramazan bayramı

Yılbaşı

Resmi bayramlar

Özel günlerde artış gösterdiği için erken rezervasyon yaptırmanızda yarar var.

Şehir Şehir En İdeal Konaklama!

termal-konaklama-fiyatlariİstanbul

İstanbul kaplıca turizmi açısından gelişmiş bir kent değil. Tek bir tesis ve otel var. Bu nedenle İstanbul termal otel fiyatları 250 ile 350 TL arasında değişiklik gösterir. Tuzla kaplıcalarının yakınında bulunan işletmede lüks sağlık hizmetleri sunulur.

Yalova

Yalova’da altın madalyaya sahip termal bir belde bulunuyor. Osmanlı sultanlarından günümüz insanına kadar her devirde talep gören şifalı suların etrafında açılan Yalova termal otel fiyatları 80 ile 200 TL arasında değişir. Dönemsel uygulanan kampanyalarla daha ucuza tatil yapmanız olasıdır.

Balıkesir

Balıkesir’in sıcak ve soğuk havuzlu, jakuzili ve güzellik merkezi olan termallerinin gecelik fiyatları 100 ile 200 TL arasında değişir. Kaplıca merkezlerinde ise daha az ödeyerek daha uzun süre kalabilirsiniz.

Afyon

Doğal tedavi ve rehabilitasyonu ön planda tutan Afyon termal konaklama yerleri bölgenin yeraltı suları açısından zengin olması sebebiyle rekabet halindedirler. Bundan dolayı yıl boyu kampanyalar düzenlenir. Eğer elinizi çabuk tutarsanız 70 liraya bile konaklayabilirsiniz. En fazla vereceğiniz ücret ise 200 TL civarıdır.

Diğer kentlerimizdeki oda ücretleri de hemen hemen aynıdır. Ancak bizimle iletişime geçerseniz daha ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

150 TL’den Başlayan Fiyatlarla Hem SPA Hem De Tatil Fırsatlarından Yararlanın!

Türkiye’deki tesisler SPA ve Wellness hizmetleri de sunuyor. Baştan ayağa yenilenmeniz için cilt bakımından masaja, çamur banyosundan buhar tedavisine kadar dilediğiniz hizmetten yararlanmak için gecelik 150 TL ödemeniz yeterli.

Uzman doktorların özel olarak sizinle ilgilendiği, şikayetlerinize çözüm bulunmaya çalışıldığı bu işletmelerde ayrıca fitness salonlarından, güzellik merkezlerinden ve düzenlenen aktivitelerden yararlanabilirsiniz.

letişim Bilgileri

Tatil Home’a Türkiye’nin her yerinden 444 33 98 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Adres: İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No : 4/1

İncirli, Bakırköy / İstanbul

Çağrı Merkezi: 444 33 98

Telefon: 0212 572 64 65

Fax: 0212 660 69 50

Daha ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz http://www.termalotelleri.com.tr/

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx