Seri ilan sitesi

SAROT TERMAL COUNTRY

Yayın Tarihi: 1 Şubat 2013 2:49 | İsim: GÜRKAN GAZİ | Fiyat: 10000 | Telefon: 0505 577 34 60

bolu mudurnu sarot termal kaplıca tesisinin tanıtım turuna davetlisiniz
Sarot Country Müstakil Villalarda Yatırım Fırsatları Devam Ediyor
Sarot Country
İnanılmaz yeşilliği oksijen miktarının yüksekliği uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte 185 adet villadan oluşan SAROT COUNTRY.
SAROT COUNTRY tüm villa lar 2 oda 1 salon 100 m2 büyüklüğe sahiptir.
Her Villa’nın içinde kendine özel kapalı havuzu vardır.
Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olma yolunda ilerleyen SAROT TERMAL GROUP Size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Yaz ve kış şartları düşünülerek villalar ve havuzlar ve sosyal tesis arasında oluşturulan kapalı geçişler ile bir ilke imza atan SAROT TERMAL in bünyesinde bulundurduğu alışveriş merkezleri ve sinemalar gibi aktiviteler sayesinde hem konuklarının kent yaşamı ile olan bağlarını koparmıyor hemde tatillerini renklendiriyor.
Sarot Country
Sarot Termal Sağlıkla Tatilin Birleştiği Nokta .
İçerdiği mineraller ile sağlık, gençlik ve güzellik iksiriniz olacak termal kaplıca sularında sağlıklı bir yaşama ulaşmak çok kolay. 70c lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su SAROT TERMAL ‘in hem ısınmasında kullanılmakta, hem de termal havuzlara verilmektedir.
Sarot Country de uygun ödeme koşulu ile siz de devremülk sahibi olabilirsiniz.düşük peşinat oranlarıyla 12 ay – 24 ay- 36 ay- 48 aya kadar taksit imkanlarıyla size özel ödeme planlarıyla siz tatilcilere bu güzel fırsatları sunuyoruz.

Bolu iline 80 km uzaklıkta batı Karadeniz’in başlangıcında inşaa edilen Sarot Termal Vadi; sağlık imkanlarını eğlence alternatifleriyle birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor.
İnanımaz yeşilliği, oksijen miktarının yüksekliği, uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte 35 blok ve 400 daireden oluşmaktadır. 10.400 tatil dönemi bulunan tesiste termal sulardan yararlanabileceğiniz; 26 havuz, 2 Türk hamamı, 2 sauna, 2 buhar odası, 2 tuz odası ve bay-bayan ayrı sağlık merkezleri alışveriş merkezleri, restaurantlar, fast foodlar, mescidi içinde bulunan kültür merkezi, konferans salonları, özel aile banyoları, aqua park, çocuklarınız için kreş, çay bahçeleri, otoparkın yanı sıra ihtiyaç duyan konukların uzman hekim, diyetisyen, fizyoterapistler eşliğinde yayarlanabileceği kapsamlı fizik tedavi ve rehabiitasyon merkezleri bulunmaktadır.
Tedavi merkezi olarak öne çıkan Sarot Termal Vadi, aynı zamanda kültürel aktivitelerinizi sürdürebileceğiniz merkezleri içinde bulundurmaktaır. Özellikle kreş bölümü, ebeveynlerin rahat tatil yapabilmeleri için ücretsiz kreş hizmeti vermektedir. Bu bölümlerde çocuk psikolojisinden anlayan uzmanlar eşliğinde, yaş grupları ayrılarak eğitimler verilecektir.
Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olmak yolunda ilerleyen Sarot Termal Vadi; size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor!

SAROT TERMAL

TESİSLERİMİZİN GÜNÜBİRLİK GEZİ TURU İLE TANIMAK VE GEZMEK İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ
0212 540 16 16 0505 577 34 60
www.sarotkaplicalari.com
sarot,sarot termal,sarot termal vadi,sarot palace,sarot country,kaplıca tesisi,kaplıca tesisleri,termal tesisler,termal oteller,devremülk,bolu,Mudurnu,taşkesti,Abant,kartalkaya

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni giriş