Seri ilan sitesi

Samsung i9300 Galaxy S3 Beyaz 2. El

Yayın Tarihi: 2 Ağustos 2013 6:49


Samsung i9300 Galaxy S3 Beyaz 2. El

Cihazı yaklaşık 13 ay önce yurtdışından getiren bir arkadaştan aldım. Kayıtlıdır. Cihazın ön camında kılcal çatlaklar vardır. Ancak kullanım ve görünüm açısından sorun yaratmamaktadır. Dokunmatiği sağlamdır. Birde ses sorunu var. Telefon zil sesleri çalışmıyor. Ancak ben titreşimde sorunsuz olarak kullanıyorum. Cihazın yan taraflarında kullanıma bağlı aşınmalar ve boya atmaları var. Kısaca 10 üzerinden % 70 alır diyebilirim.

Alan kişi cam ve ses sorununu yaptırmak isterse toplam 180-190 TL arası masraf yapmak zorunda. Bu nedenle fiyatını uygun yazdım. 2. eller cihazın temizliğine ve durumuna göre 650-750 arası gidiyor. Yazdığım fiyat gayet makuldür. Bu haliyle bile piyasadaki absürt birçok telefona taş çıkartır.

Kutusu, orijinal şarj aleti ve kulaklığı verilecektir. Pazarlık teklif edilmesin cevaplamam. Mantıklı takas tekliflerine açığım. Ölücüler yakınımdan bile geçmesin. Kırgınlık olmasın. Arayın görüşelim.

Ankara içi elde teslim ederim. Ankara dışına kapıda ödeme ya da getle uğraşamam. Ya Ankara’daki yakınınız gelsin alsın. Ya da havaleyi görür sonra gönderirim.

Güle güle kullanın.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir