Seri ilan sitesi

Rhinoceros ve T-Spline Hayalleriniz birlikte tasarlayalım

Yayın Tarihi: 27 Ekim 2012 5:32


Rhinoceros ve T-Spline Hayalleriniz birlikte tasarlayalım

Hayallerinizi birlikte tasarlayalım….

Tasarım hayatına 2001 den bu yana Rhinoceros ile başladığımdan dolayı mutluyum programın esnek kabiliyeti ve üretim sürecine aktarabileceğiniz amorf yüzeyli ürün tasasarımları ile kendinize yeni ufuklar açcağınızı düşünmekteyim.Hayallerinizin hayata geçme sürecinde destek alabilir yada alacağınız eğitim ile Rhinoceros un tasarım kabiliyetlerinden faydalanabilirsiniz.

Rhinoceros Eğitimine Kimler Katılmalı?

Rhinoceros 3d her şeyden önce bir tasarımcı programıdır.En büyük avantajı diğer programlarda olan plane mantığının olmaması ile hızlı ve basit kullanılmasıdır. Pek çok programda cizilmesi kolay olmayan amorf ve düzensiz yüzeyler konusunda çok büyük olanaklar sağlamaktadır. Bu yüzden üretime yönelik her meslekte kullanılabilir. Özellikle ürün tasarımı, prototip model üretimi, mücevher tasarımı, tekne ve otomotiv alanları ile mimari, Rhinoceros’un en uygun olduğu mesleki gruplardır.

Rhinoceros Eğitim Kariyerinize Katkıları

Karakalem olarak tasarımını yaptığımız ürünlerin bilgilsayar ortamına başarılı bir şekilde aktarmamıza ve farklı tasarımlar ile tasarımlarımıza yeni estetik formlar verememize olanak sağlamaktadır.Model tasarımını yaptığımız ürünlerin üretim noktasına kadar takip edebilir ve bu aşamaların hiçbirinde eksik kalmaz. Yapmış olduğunuz model hem görselleştirme de hem de üretimde kullanılabilir. Pek çok programda saatler sürerek yapacağınız modelleri çok daha pratik bir şekilde oluşturacağınızdan önemli bir vakit kazancınız olacaktır.En önemlisi diğer programlarda modellemekte zorlandığınız objeleri yapmanız çok daha rahat ya da modellemesi mümkün olmayanları yapmanız mümkün olacaktır.

Rhinoceros Eğitim Programının Ana Başlıkları.

1) Menülere Giriş

2) Programın arayüzünü anlama

3) Menüler, Curve & Surface vb.

4) Menüler, Tools & Dimension vb.

5) Menüler, Analyze, Lights, Render Options & Material

6) Tasarlanan üründe karşılaşılan sorunlar paralelinde çözüm yollarının değerlendirilmesi.

7) Pratik, Uygulama ağırlıklı tasarım sürecinin Rhinoceros ile değerlendirilmesi.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir