Seri ilan sitesi

Redaksiyon Hizmetleri

Yayın Tarihi: 30 Temmuz 2013 10:41 | İsim: alle Tercüme Bürosu | Telefon: 031243434042

Yabancı dillerde bir metin mi yazdınız?
Yabancı dillerde hazırladığınız metin ne kadar doğru?
Hazırladığınız veya yazdığınız metin imla, dilbilgisi ve cümle kuruluşları açısından bir uzman kontrolünden geçti mi?
Yabancı okuyucularınız metninizi incelerken sizi ne derecede profesyonel görüyorlar?

Yazılmış veya hazırlanmış olan metninizde imla, dilbilgisi ve cümle kuruluşları ile alakalı hatalar mevcut ise okuyucularınız sizi yanlış anlayabilir, profesyonel olmayan birisi olarak görebilir veya yabancı okuyucularına değer vermeyen birisi olarak algılayabilir.

allè bu sorunu ortadan kaldırmak için size özel bir hizmet sunmaktadır.

Profesyonel metin düzenlemesinin yerel dile hâkim, bahse konu dilin gramer yapısını iyi bilen ve imla yanlışlarını kolayca görüp düzeltebilen bir editör tarafından yapılması çalışmaların kalitesini yükseltir. Bu işlerin yerel dillere hâkim olmayan editörler tarafından yapılması hem önemli bir zaman kaybına hem de yüksek maliyetlere sebep olur ve sonuçta başarılı da olunmaz.

Metinleriniz yabancı editörler tarafından kontrol edilecek ve mevcut hatalar düzeltilecektir. Tüm editörlerimiz yabancı uyruklu ve kendi ana dillerinde uzman editörlerdir. Örneğin İngilizce metinler, ABD’de yaşayan, ABD uyruklu bir editör tarafından kontrol edilmekte ve düzeltilmektedir. Fransızca, Almanca, Arapça, vb. diller hepsinin kontrolü bu yöntem ile yapılmaktadır. Sipariş ettiğiniz metinleri işlerinde son derece başarılı profesyonel editörlere vererek en kaliteli ve uygun fiyatları ayarlamaya çalışıyoruz.

Artık yabancı dilde yazdığınız veya hazırladığınız metinler, yabancılar tarafından profesyonel ve kusursuz değerlendirilecektir.

www.alle.com.co

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir