Seri ilan sitesi

PUG YAVRULARI ANNE ALTINDAN

Yayın Tarihi: 5 Aralık 2013 7:55 | İsim: Burak | Telefon: 05452091217

Kızım Maskara ve damadım Shakir’in yavruları 22 Kasım günü aramıza katıldı! Yavruların babası Shakir KIF Türkiye şampiyonudur. Kızım Maskara’nın da güzelliği fotoğraflarda var. 3 kız 3 erkek bebeğimiz son derece sağlıklı bir şekilde annelerinin koynundalar. gebelik fotoğrafları ve doğum videoları alıcılara gösterilecektir.

Maskara bebekliğinden beri benimle beraber. Kesinlikle damızlık bir köpek değildir onun bebeklik fotoğrafını da paylaşıyorum. Kızım annelik duygusunu tatsın istediğim için çiftleştirdim. Yavrulara da anneye de kendi evimde en iyi şartlarda bakıyorum. Yavru almaya karar verdikten sonra görmek isterseniz yavrularıda anneyide gelip görebilirsiniz.

Eğer cins bir köpek almak istiyorsanız, almak istediğiniz yavruların doğum videoları, anne ve babalarını görmelisiniz. Yurtdışından getirtilen, ve nereden geldiğini bilmediğiniz, ne şartlar altında yetiştirildiğini göremediğiniz, kafeslerde büyütülen, yeterince beslenmemiş ve bakılmamış köpeklerden değil benim köpeklerim. Yavruların anneanne ve dedesine kadar görebilirsiniz.

Shakir’in (baba) facebook sayfasında da ikisinin ve bebeklerin fotoğrafları vardır. Linki aşağıda paylaştım. Bebeklerle ilgilenenler benimle iletişime geçebilirler..0545 2091217

https://www.facebook.com/pages/Rashid-i-Besir-El-Shakir-Fun-Club/122116781177139?fref=ts

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir