Seri ilan sitesi

Oyuncu Olma Fırsatı

Yayın Tarihi: 9 Kasım 2013 5:33 | İsim: Metin

Çekimleri devam eden dizi projemiz için 3 ana kast ve çok sayıda yardımcı oyuncuya ihtiyacımız var. Kesinlikle figüran aramıyoruz. Oyunculuk eğitiminiz olmaması bizim için önemli değil, önemli olan ekibe alacağımız kişilerin iyi insanlar olması.
Ekibe aldığımız kişilere toplu olarak hızlandırılmış kamera önü eğitimi vereceğiz. Eğitim verdiğimiz yani emek verdiğimiz kişiler ekibimizin bir parçası olacak. Eğitim ücretimiz piyasanın çok altında olduğu için oyuncu olarak diziye dahil etmeyeceğimiz kişilere kesinlikle eğitim verilmiyoruz.

Dizi hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler 5 adet fotoğraf ve telefon numarası ile castekibi@gmail.com adresine yüzleri net görünen fotoğraflar ile başvuru yapabilirler. Uygun görülen kişiler ofisimize davet edilecek deneme çekimine alınacaktır.

Ofis İstanbul’da ama çekimler yalnızca İstanbul ile sınırlı kalmayacağı için İstanbul dışı başvuruları da kabul ediyoruz. Önemli olan aradığımız yüzleri bulmak. Yani deneme çekimi için ofise gelebiliyor ve çekim yapılacak şehirlere gidebilirim diyorsanız bizce başka şehirlerde yaşıyor olmanız sorun değil.

Deneme çekimi sonrasında uygun bulunan kişiler ekibe dahil edilip Kasım ayından itibaren diziye dahil edilecektir.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir