Seri ilan sitesi

Neden Kafkas Dans!

Yayın Tarihi: 27 Kasım 2015 11:37


Neden Kafkas Dans!

0216 387 39 66 Kafkas halk danslarıyla organizasyonuna renk katmak isteyenler için hizmet veren http://www.kafkasekibi.com/ organizasyonlarda ayrı bir coşku yaratmaktadır. Hepsi uzman Kafkas halk dansçılarından oluşan ekibiyle her organizasyon için hizmet vermeye hazırdır.

Kafkas dans ekibi ile iletişim kurmak için iletişim numarasıyla irtibata geçilmektedir. Bu sayede bu ekip için rezervasyon ve diğer bilgiler verilmektedir. Özel davetlerde dans gösterisi yapılabileceği gibi kurumsal olarak da dans gösterileri için iletişime geçilebilmektedir.

Uzun yılların tecrübesiyle Kafkas halk danslarını en güzel şekliyle icra eden bu dans topluluğu gösterilerinde büyük övgü almaktadır. Aynı zamanda da Kafkas ekibi Kafkas kültürünü yansıtmaktadır. İzleyicilerinin neşeli dakikalar geçirmesini sağlayan bu dans ekibi alternatifsiz en iyisidir.

İstanbul’un her yerindeki organizasyonlara katılabilen ekip her zaman ulaşılabilen iletişim numaralarıma sahiptir. Düğün, kokteyl ve diğer organizasyonlarda keyifli zamanlar geçirmek için tercih edilen dans ekibi disiplinli bir çalışma göstermektedir. İnternet sitesinde Kafkas ekibinin danslarından örneklere yer verilmektedir. Orada da ne kadar ustalıkla çalışan birbiriyle uyumlu bir ekip olduğu görülmektedir. Ayrıca faaliyetleri konusunda sitesinde bilgiler mevcuttur.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir