Seri ilan sitesi

Muğla Sınav Koçluğu

Yayın Tarihi: 30 Temmuz 2013 10:42 | İsim: Mugla kisisel gelisim | Fiyat: 000 | Telefon: 02522130098

Bir sınav koçu ile çalışmak sınav sürecinde olan kişilere mutlak başarı getirecektir. Sınava hazırlık kursundan önce ebeveynlerin çocuklarını sınava ruhsal olarak hazırlamaları ya da bunu sağlayacak bir koç ile tanıştırmaları sınava hazırlık konusunda harcanan paraların çöpe gitmesini engelleyebilir.

Belki de hayatımızın en zor dönemlerinden birisi üniversiteye hazırlık dönemimizdir. Kendimizi tam olarak tanıyamamış, isteklerimizin ve yeteneklerimin henüz farkına varamamış olduğumuz bir dönemde meslek seçimi yapmak zorunda kalmak bizi bazen içinden çıkılmaz bir durum ile karşı karşıya bırakabiliyor. Bu sınavı hayatımızın geri kalanını belirleyen en önemli sınav olduğunu düşünerek büyük bir psikolojik baskı yaşıyoruz.

Öğrencilerimizin okulda ve dershanelerde harcadığı yoğun çaba duygusal olarak da desteklenirse başarı kaçınılmazdır. Genç üniversite adaylarının; geleceklerini çizerken, hayatta hangi noktada olmak istediklerini belirlerken nasıl mutlu olabileceklerini iyi tespit etmeleri gerekiyor.

Muğla Sınav koçluğu ülkemizde son yıllarda anlaşılan etkili bir destek programıdır, ilaçsız kendi enerjinizle sınav sürecindeki sıkıntılardan kurtulmak mümkündür. Rakiplerinizeden daha önde olmak için farklı olmalısınız. Bu program SBS, YGS, LYS ve KPSS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerin, sınava hazırlık sürecinde motivasyonlarını yüksek tutmaları, doğru ders çalışma tekniklerini öğrenmeleri, sınavlara bilinçli, planlı, programlı ve daha kolay hazırlanmalarını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır bir programdır. Sınav koçu öğrenciye içindeki kendi enerjisine kullanmaya öğretince kendine olan güven artmaktadır.

Muğla Sınav Koçu öğrencisini takip etmeye başladığı andan sınava girişe kadar takip eder. Sınav sonuçlarını öğrencisiyle birlikte yorumlar. Özellikle öğrenciye destek verir. Öğrencinin sınava girme sürecinde onun uykusu, yemesi, içmesi, rahatlaması, yapması gereken sporla ilgilenilir. Ders çalışma ortamını düzenler. Ders çalışma süresini, derslerde hızlı, kalıcı öğrenmeyi yakalayabilmek için kullanılacak olan teknikleri öğretir ve takip eder.

Saygın C & C MUĞLA
Adres: Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad. Özman İşhanı Kat:3 No:8 Vergi Dairesi Karşısı, Hastane Yolu Üzeri muğla
Tel : 0(252) 213 00 98

E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com

Saygın Coaching & Consulting ALSANCAK -GENEL MERKEZ İZMİR

Kıbrıs Şehitleri CAD No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11 Alsancak – İzmir

Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224

Muğla sınav koçluğu, sınav koçluğu eğitimi Muğla, Muğla sınav danışmanlığı, sınav koçu Muğla, Muğla sınav koçluğu semineri ile ilgili bilgileri buradan takip edebilirsiniz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir