Seri ilan sitesi

Muğla NLP Eğitimi

Yayın Tarihi: 30 Temmuz 2013 10:42 | İsim: Mugla kisisel gelisim | Fiyat: 000 | Telefon: 02522130098

NLP, bakış açılarını ve davranış seçeneklerini artırma, zenginleştirme seçenekleri sunar. Çok seçenek sahibi olmak kişiyi mükemmelliğe yaklaştırırken, çok çeşitli bakış açılarına sahip olmak da olgunlaştırır. Mükemmel kişiler, çok çeşitli bakış açıları ve çok sayıda davranış seçenekleri içeren haritalara sahip olan kişilerdir.

Kişisel gelişim; insanların kapasitelerini, performanslarını ve sonuç olarak verimini artırmaya katkısı olacak bilgi, beceri ve yeteneklerin geliştirilmesidir. Kişisel gelişim tamamını derinlemesine incelediğimizde; öncelikle kişinin kendini daha iyi tanıması, daha iyi ilişkiler ve daha iyi iletişim kurmak için çevresindeki insanları tanıması, sürekli olarak olumlu davranışlar sergilemesi, başkaları üzerinde etkili olması, sorun odaklı olmak yerine problem çözümüne odaklanması ve hepsinden önemlisi beynini etkili biçimde ve en yüksek düzeyde kullanabilmesi gibi davranışlarını geliştirilmesi bulunduğunu görürüz.

İnsan nlp teknikleri ile kendi gelişimi ve kişisel özgürlüğü için araçlar ve metotlar öğrenebilir..
NLP bilgilerini tamamen kullanmak için adımlarınızı attıktan sonra, hayatta sizi bekleyenleri bir hayal sürprizler olacaktır. Bu sürprizler sizin, aileniz, eşiniz ve arkadaşlarınızla daha tatminkar ilişkiler, eğitimde muhteşem sonuçlar, içinizde saklı olan devi uyandırmak, iş hayatında daha büyük başarılar ve hayatınızın her alanında daha fazla zenginlik kazanmanızı sağlayacak.

Muğla NLP, kişinin önce kendini anlaması, kendi iç çelişkilerinden kurtulması, endişe ve korkularından sıyrılmasıyla, çevresini, toplumu ve genel olarak dünyayı daha iyi anlamasını, yaptığı hareketlere bu bakış açısıyla ve davranışlarını buna göre düzenlemesini sağlayan bir sistemdir.

Muğla NLP’nin amacı, insanlar arasında etkili iletişim kurmak ve sürekli geliştirmektir. Anahtar kelimeler iletişim ve gelişimdir. Anahtar kelimeleri kullanarak etkili iletişim kurabilirsiniz ve kendinizde sıra dışı değişim ve gelişim elde edebilirsiniz.

Saygın C & C MUĞLA
Adres: Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad. Özman İşhanı Kat:3 No:8 Vergi Dairesi Karşısı, Hastane Yolu Üzeri muğla
Tel : 0(252) 213 00 98

E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com

Saygın Coaching & Consulting ALSANCAK -GENEL MERKEZ İZMİR

Kıbrıs Şehitleri CAD No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11 Alsancak – İzmir

Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224

Muğla nlp, nlp eğitimi Muğla, nlp Muğla, Muğla nlp kursu, nlp teknikleri eğitimi Muğla, nlp sertifikası Muğla, Muğla nlp eğitimi, nlp diploma Muğla ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir