Seri ilan sitesi

MAVİADA ATLI HOTEL YÜZME KURSU

Yayın Tarihi: 1 Aralık 2015 1:23 | İsim: maviada | Fiyat: 1 | Telefon: 03124422373

ÖZEL YÜZME DERSLERİ – ANKARA (Çankaya)

YETİŞKİNLER İÇİN / ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL YÜZME KURSU

Tatile Gittiğinizde Yüzemiyor musunuz ?
Yüzen İnsanlara Kenardan mı Bakıyorsunuz ?
Gelin Bu Sorunu Birlikte Aşalım!

SAĞLIKLI BİR HAYATA \\\” MERHABA \\\” DEMEK İÇİN GELİN BİRLİKTE YÜZELİM.

Yüzmek bazıları için sonsuz keyif veren aktiviteyken, bazıları için kocaman bir engel, korku demektir. Maviada Dalış, Cankurtarma, Yüzme eğitim merkezi olarak bizler; denizden korkanları, yüzme bilmeyenleri, fiziksel engel ya da rahatsızlığı bulunanları bekliyoruz..

Maviada bünyesinde bulunan deneyimli ve belgeli yüzme antrenörlerimiz ile anlaşmalı olduğumuz spor merkezlerinin kapalı yüzme havuzlarında tüm yaş gruplarına (çocuklara ve yetişkinlere) yüzme dersleri vermekteyiz.

Not: Kurslarımız uzman eğitmenler eşliğinde yaz – kış kapalı yüzme havuzumuzda devam etmektedir..

Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz….

MAVİADA YÜZME & DALIŞ & CANKURTARAN EĞİTİMİ VE ÜRÜNLERİ MERKEZİ
Adres: Sancak Mah. Turan Güneş Bulvarı Tiflis Caddesi 20/B 06550 Çankaya – ANKARA
Tel: +90.312 442 23 73 – Web: www.maviada.com.tr – www.maviadayuzme.com
——————————————————————
Özel Yüzme (Birebir) Kursu
Özel Yüzme Dersleri, birebir yani bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklindedir. Ders saatlerimiz oldukça esnek olup, sizin ve bizim uygun olduğumuz zamanlarda önceden planlayarak yapmaktayız. 08-00 – 21-30 saatleri arasında olabilir. Diğer tüm ayrıntıları daha detaylı şekilde aşağıda bulabilirsiniz.
Derslerimizi;
1- Anadolu Hotels DownTown Ankara ***** (Söğütözü – Armada Alışveriş merkezi hemen arkasında) 2- Ankara Atlı Otel **** (Çankaya yıldızda Turan Güneş Bulvarı üzeri Emniyet Karşısında, Sol Tarafta) kapalı yüzme havuzlarında vermekteyiz
* Yüzme dersine başlamadan önce mutlaka ofisimize kimliğinizle gelip kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi yapılmadan ders ayarlanması yapılmamaktadır.
*Ofisimiz Otel içerinde DEĞİLDİR. Adresimiz ve krokisi www.maviada.com.tr – www.maviadayuzme.com web sitelerimizde bulabilirsiniz.
* Kayıt olmadan ders saati ayarlaması yapılmamaktadır.
* Bayan hocamız bulunmaktadır. Ancak havuzlarımız bayan erkek karışık kullanabilmektedir. Herhangi bir bayan saati uygulamamız yoktur. Ancak eğitim verdiğimiz tesisler oldukça nezih ve sakindir.
* Ofis (ders kayıt yeri ) ile havuz ayrı ayrı yerlerdedir.
* Mağazamızdan kayıt olurken uygun fiyata şort, gözlük, bone vb. ihtiyacınız olan tüm malzemeleri temin edebilirsiniz. Sizlerin yüz yapısına ve sizlerin dersler sırasında rahat edebileceğiniz ürünler verilmektedir.
* Eğitmenlerimizin konusunda uzman belgeli ve Maviada eğitmen eğiticileri tarafından eğitilmişlerdir. Ayrıca tüm hocalarımız yüzme öğretiminde, müşterilerimiz için en iyi olan \\\”Maviada Programına\\\” göre eğitim vermektedirler.
* Maviada olarak kaliteli, bilimsel metotlara uygun eğitim verilir. Ancak, \\\”Herhangi bir öğretim garantisi vermemekteyiz\\\” Yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, deneyimleri, fiziksel kapasitesi ve öğrenim sürecine bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir, Tabi ki özel ders aldığınız için, öğrenme sürecinizi oldukça kısaltacağız, ortalama olarak bizim ders verdiğimiz, çocuk veya yetişkinlerde 6 ile 16 ders saati arasında, çoğu kişide 8 veya 12 özel ders gibi bir sürede öğrenmektedirler. Siz veya çocuklarız da arada bir ders saatinde istediğiniz seviyeye gelirsiniz. . Tabi ki suda gördükten sonra daha doğru bir tahminde bulunabiliriz.
Fiyatlar : www.maviada.com.tr – www.maviadayuzme.com web adreslerimizden veya 0312 442 23 73 telefon numaramızdan bilgi alabilişiniz.
Deneme Dersi : Sadece 1 ders almak isterseniz, eğitim kalitemizi görmek istediğinizde alabilirsiniz. Antrenman Dersi : Bizlerden eğitim alan kursiyerlerimize antrenman dersi satışlarımızdan faydalandırmaktayız.
Fiyata Dahil Hizmetler : Havuz ücretiniz, Özel yüzme dersiniz, (50 dakika), Tesiste bulunan şampuan, havlu, saç kurutma makinesi, vs. dahildir.
Şartlar ve Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :
*Katılımcıların şort, mayo, yüzücü gözlüğü ve bone getirmesi mecburidir.
* Maviada\\\’dan bone ve yüzücü gözlüğü üyelerimize % 15 indirimlidir.
*Ders süresi 50 dk\\\’dır.
*Ulaşım kişilerin kendilerine aittir.
*Yüzme Derslerimizin satışını genel olarak 4’erli şekilde satmaktayız. Çünkü 1 veya 2 derste yüzme öğrenemezsiniz.
Eğitim almak isteyenlerin ofisimize kimliği ile gelip, kayıt yaptırmaları ve en az 4 derslik ödemesini (nakit) yapmaları gerekmektedir.
MAVİADA YÜZME & DALIŞ & CANKURTARAN EĞİTİMİ VE ÜRÜNLERİ MERKEZİ
Adres: Sancak Mah. Turan Güneş Bulvarı Tiflis Caddesi 20/B 06550 Çankaya – ANKARA
Tel: +90.312 442 23 73 – Web: www.maviada.com.tr – www.maviadayuzme.com
TOPLU YÜZME KURSU -MAVİADA YÜZME KURSU – MAVİADA ÖZEL YÜZME KURSU ANKARA – ÇOCUKLARA İÇİN YÜZME KURSU – YETİŞKİNLERE ÖZEL YÜZME KURSU – TEKNİK YÜZME KURSU – ÇOCUKLARA ÖZEL YÜZME KURSU – ÇOÇUKLAR İÇİN TOPLU YÜZME KURSU – HAFTASONU YÜZME KURSU ANKARA – MAVİADA ATLI HOTEL YÜZME KURSU – MAVİADA ANADOLU DOWN TOWN YÜZME KURSU – SÖĞÜTÖZÜ YÜZME KURSU MAVİADA – YILDIZ YÜZME KURSU MAVİADA – ÇANKAYA YÜZME KURSU MAVİADA – KORKUSU OLANLARA YÜZME KURSU ANKARA MAVİADA – ÖZEL YÜZME DERSİ ANKARA – KALİTELİ YÜZME KURSU ÇANKAYA ANKARA MAVİADA – ANKARA YÜZME KURSU – ÇOCUK YÜZME KURSU YETİŞKİNLERE ÖZEL YÜZME KURSU
————————————————————————-
ÇOCUKLAR İÇİN YÜZME TOPLU YÜZME KURSU VE ÖZEL BİREBİR YÜZME KURSU
Özel Yüzme Dersleri, birebir yani bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklindedir. Ders saatlerimiz oldukça esnek olup, sizin ve bizim uygun olduğumuz zamanlarda önceden planlayarak yapmaktayız. 08-00 – 21-30 saatleri arasında olabilir. Diğer tüm ayrıntıları daha detaylı şekilde aşağıda bulabilirsiniz.
Derslerimizi;
1- Anadolu Hotels DownTown Ankara ***** (Söğütözü – Armada Alışveriş merkezi hemen arkasında)
2- Ankara Atlı Otel **** (Çankaya yıldızda Turan Güneş Bulvarı üzeri Emniyet Karşısında, Sol Tarafta) kapalı yüzme havuzlarında vermekteyiz
* Yüzme dersine başlamadan önce mutlaka ofisimize kimliğinizle gelip kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi yapılmadan ders ayarlanması yapılmamaktadır.
* Ofisimiz Otel içerinde DEĞİLDİR. Adresimiz ve krokisi www.maviada.com.tr web sitemizde bulabilirsiniz.
Çoçuklar İçin Grup Yüzme Eğitimi :
Çocuklar için grup eğitimlerimizle çocuklarınız, temiz ve hijyenik ortamlarda, eğlenerek doğru yüzme tekniklerini öğrenmektedirler. Fiyatlarımız ve diğer ayrıntıları aşağıdaki web adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.
*Ofisimiz Otel içerinde DEĞİLDİR. Adresimiz ve krokisi www.maviada.com.tr web sitemizde bulabilirsiniz.
Yüzme Eğitimi Verdiğimiz Anlaşmalı Havuzlarımız :
Anadolu Hotels DownTown Ankara ***** (Söğütözü – Armada Alışveriş merkezi hemen arkasında) 2- Ankara Atlı Otel **** (Çankaya yıldızda Turan Güneş Bulvarı üzeri Emniyet Karşısında, Sol Tarafta) kapalı yüzme havuzlarında vermekteyiz.

Çocuklara Yüzme Eğitimleri :
Merkezimizde her yaştan çocuğa anlaşmalı olduğumuz kapalı yüzme havuzunda yüzme eğitimleri verilmektedir, çocuklarınıza tüm yüzme stillerinde yüzme eğitimi aldırarak gelişimine katkıda sağlamakla kalmaz, sportif disipli doğru alan çocuklar eğitim hayatında daha başarılı olmaktadır, ayrıca ileriki yaşamında ona katkıda bulunmuş olursunuz.
Her çocuğun yüzme öğrenmesi gerektiğini unutmayınız, çocuğunuzu ne kadar erken yüzme eğitimi aldırırsanız o kadar faydalı olacaktır. (En erken 5 yaş) Ayrıntılı bilgiyi merkezimizden alabilirsiniz.
Yüzme Stilleri :
* Serbest yüzme
* Kurbağalama yüzme
* Sırtüstü yüzme
* Kelebek yüzme

Yüzme Teknikleri Eğitiminde Dikkat Edilecekler:
1. Kol çekişi
2. Çekiş şekilleri
3. Ayak vuruşu
4. Kollar ve bacakların zamanlaması
5. Vücut pozisyonu ve nefes alma-verme
6. Kol ve vücut hızı için şekiller
7. Genel hatalar
8. Driller
9. Nefes alma şekilleri
10. Genel koordinasyon
Yüzmenin Yararları :
Yüzme insan bedenine önemli yararlar sağlarken, hem eğlendiren hem de dinlendiren bir spordur. Yüzmeyi kara sporlarından ayıran en önemli özelliği, bazı kara sporlarını yapmayan kısıtlayıcı problemleri olan kişiler de kolayca yapabilmesidir. Ayrıca yüzmeyi her yaşta yapabilirsiniz. Zihinsel ve fiziksel faydalarının yanı sıra, yüzme sporu yapan insanlarda kronik hastalıklar daha az görülürken kalp krizi geçirme oranı azalmaktadır.
* Öncelikli olarak çocuklarınız zararlı ve yanlış alışkanlıklardan uzak kalmasını sağlar. Yüzme sporcu karakteri kazanmalarına katkı sağlayacaktır.
* Yüzme enerjinizi ve doğru sağlıklı şekilde harcamanızı sağlar.
* Yüzme sporu günlük hayatınızda ve diğer spor branşlarda çalıştıramadığınız tüm kaslarınızı büyük ağrılar ve acı çekmeden geliştirmenizi sağlar.
* Dayanıklılığınızı ve esnekliğinizi geliştirir.
* Kaslarınızı geliştirir ve denge sağlar. Birçok profesyonel ve amatör sporcu yüzme egzersizi yaparlar.
* Kalbi güçlendirir.
* Fiziksel görünümünüzü değiştirir.
* Dolaşımı düzenler. Varis gibi hastalıklara faydalıdır.
* Kilo kontrolünü sağlar.
* Stres ve gerilimi azaltır.
* Eklem iltihabı gibi hastalıklarda eklemleri ve bağları daha az zorladığından önerilen egzersiz tipidir.
* Haftada 3 gün yüzme önerilir. 1 saat yüzme en az 500 kalori harcatır.
* Enerji verir.
* Kas güçsüzlüklerini tedavi eder.
* Şişmanlarda, hamilerde ve hareketsiz kişilerde özellikle yararlıdır. Çünkü suda yapılacak egzersizler eklemleri ve bağları daha az zorlamaktadır. Sudaki vücut ağırlığı karadakinin 10 misli azalır. Suda yapılan rehabilitasyonfizik tedavinin etkin bir formu olduğu kanıtlanmıştır.
MAVİADA YÜZME & DALIŞ & CANKURTARAN EĞİTİMİ VE ÜRÜNLERİ MERKEZİ
Adres: Sancak Mah. Turan Güneş Bulvarı Tiflis Caddesi 20/B 06550 Çankaya – ANKARA
Tel: +90.312 442 23 73 – Web: www.maviada.com.tr – www.maviadayuzme.com
TOPLU YÜZME KURSU -MAVİADA YÜZME KURSU – MAVİADA ÖZEL YÜZME KURSU ANKARA – ÇOCUKLARA İÇİN YÜZME KURSU – YETİŞKİNLERE ÖZEL YÜZME KURSU – TEKNİK YÜZME KURSU – ÇOCUKLARA ÖZEL YÜZME KURSU – ÇOÇUKLAR İÇİN TOPLU YÜZME KURSU – HAFTASONU YÜZME KURSU ANKARA – MAVİADA ATLI HOTEL YÜZME KURSU – MAVİADA ANADOLU DOWN TOWN YÜZME KURSU – SÖĞÜTÖZÜ YÜZME KURSU MAVİADA – YILDIZ YÜZME KURSU MAVİADA – ÇANKAYA YÜZME KURSU MAVİADA – KORKUSU OLANLARA YÜZME KURSU ANKARA MAVİADA – ÖZEL YÜZME DERSİ ANKARA – KALİTELİ YÜZME KURSU ÇANKAYA ANKARA MAVİADA – ANKARA YÜZME KURSU – ÇOCUK YÜZME KURSU YETİŞKİNLERE ÖZEL YÜZME KURSU

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir