Seri ilan sitesi

MARMARA BÖLGESİNE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR

Yayın Tarihi: 17 Şubat 2013 10:06


MARMARA BÖLGESİNE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR

BURSA , BALIKESİR , ÇANAKKALE , KOCAELİ, SAKARYA , TEKİRDAĞ , EDİRNE , KIRLARELİ İLLERİNE ve İSTANBUL ‘UN İLÇELERİNE BAYİLİKLER VERİLMEKTEDİR

Bilindiği üzere 21 Temmuz 2011 tarihinde EPDK tarafından yeni çıkarılmış bulunan yönetmelik gereğince bireysel ve kurumsal herkesin kendi elektriğini üretmesine izin verilmiştir.

Firmamız horizontal rüzgar türbinleri, güneş panelleri ve hibrit sistemlerle ilgili olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Rüzgâr Türbini ve Güneş Paneli Kullanım Alanlarımız:

Apartman çatıları, Plaza çatıları, Oteller, Eğlence Merkezleri, Avm’ler, Hastaneler, Akaryakıt İstasyonları, Villalar, Fabrikalar, Kamu kuruluşları, Belediyeler, Parklar, Çitflikler, Tarım arazileri, İçme suyu pompaları, Seralar, Yayla, Dağ, Bağ ve Bahçe Evleri, Ortak aydınlatmalar vb.

BAYİ DESTEĞİMİZ :

1-RÜZGÂR TÜRBİNİ ve GÜNEŞ PANEL’Lİ SİSTEM

müşterilerinize çalışırken referans olarak göstereceğiniz rüzgar türbini ve güneş panel’inden oluşan hibrit sistem takılır.

2-ALT BAYİ OLUŞTURULMASI

bulunduğunuz İl’e tek bayilik verilmektedir ve siz de ilçelerdeki alt bayilerinizi ücretli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

3-WEB SİTESİ / BROŞÜR / REKLAM

internet üzerinden sizi tanımalarına imkan tanıyan firmanıza özel web sitesi hazırlanmaktadır.tlf, adres, web, mail adreslerini, görsel resimlerle destekleyen bröşür gönderilmektedir.sosyal medya ve diğer ilan sitelerine düzenli ilan ve reklam verilmektedir.

4-TEKNİK DESTEK

cihazın siparişinden montajına ve sonrasına dayalı 7/24 teknik destek alırsınız.

www.yukselenim.com veya 05321732981

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni giriş