Seri ilan sitesi

MALTEPE BOSCH SERVİSİ 0216 572 90 40

Yayın Tarihi: 8 Mayıs 2013 10:08 | İsim: dogan | Fiyat: 00 | Telefon: 02165729040

İstanbul’ umuzun Anadolu yakasındaki, bulunan Maltepe, İstanbul ilinin en sakin ve temiz muhitlerinden biridir. Oldukça eski bir geçmişi bulunan mahalle, 19. Yüzyılın ikinci yarısından beri yerleşim yeri olarak kullanılmaktadır. Konumu sebebiyle yerleşim birimi olarak çok hızlı bir gelişme kaydeden mahalle günümüzde İstanbul’ un en yoğun nüfusun yaşadığı semtlerden biridir.

Bu tarihsel gelişime, son yirmi yılında Maltepe sakinlerine Bosch beyaz eşya ürünlerinin teknik servis bakım hizmetleri vererek katkıda bulunan Maltepe Bosch Servisi, geleneksel hizmet anlayışımız ile yeniçağın tüm kavramlarını, yirmi yıllık bilgi birikimi ve deneyimleri ile yeni teknolojiyi harmanlayarak ortaya çıkardığı üstün yaklaşımı ile Maltepe semti sakinlerine dünya standartlarında bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

Maltepe Bosch Servisi, tüm dünyada kalite ile birlikte anılan Bosch markasının dünyada oluşturduğu bu güvenin Maltepe’ deki temsilcisi olarak dünya standartlarında sürdürdüğü hizmet anlayışını ülkemiz geleneksel esnaf ahlakı ile harmanlayarak, dünyaya örnek olacak bir sentez ile farklı bir yaklaşım tarzı ortaya koymaktadır.

En hızlı, en kaliteli ve sürekli hizmet verebilmek amacıyla özenle yapılandırdığımız servis ağımızı tüm Maltepe ve yakın bölgelerine hizmet sunmaya odaklanmıştır. Çeşitli sebepler ve kullanım hatalarından ortaya çıkabilen Bosch beyaz eşya arızaları, üstün Bosch teknolojisine hakim uzman personellerimiz tarafından, orijinal Bosch yedek parçaları kullanılarak ve onarım sırasında onarım süresini kısaltan bir çok ileri teknoloji donanım kullanarak tarafımızdan giderilebilmektedir.

Kurumsal yapımızın tüm avantajlarının müşterilerimiz ve hizmet kalitemiz lehinde kullanıldığı yapımızın yansıması olarak ortaya çıkan en ekonomik fiyat politikası müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlayabilmemizin diğer bir etkenidir.

Düşünülenin aksine olarak tüm bu kaliteli hizmet sürecimiz, sektörün en uygun fiyatları ile verilmekte olup, yine sektörde öncü bir rol almamıza ve yarattığı rekabet ile sektöre tüketici lehinde yön vermektedir. Maltepe sakinlerine dünya standartlarında hizmet sunabilmek ve çağımızın hızını yakalayarak önüne geçebilmek amacıyla yapılandırılan firmamızın, yirmi dört saat hizmet vermekte olan çağrı merkezine bırakacağınız bir çağrı ile en süratli şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir