Seri ilan sitesi

MAKTEK SERVİSİ İZMİRR

Yayın Tarihi: 7 Ekim 2012 3:36


MAKTEK SERVİSİ İZMİRR

MAKTEK SERVİSİ İZMİRR 0232 487 50 65

www.izmirkombiklima.com

İKS SERVİSİ , alanında uzman teknik ekibi ile montaj, bakım, arıza tamir gibi ihtiyaçlarınızı kaliteli ve uzun soluklu çözümlere kavuşturuyor. Geniş araç filosu sayesinde İZMİRİN her noktaya servis hizmetini 7/24 çalışma sistemi ile ulaştıran ve uzun yıllara dayanan tecrübesini ECA markasının güvenilirliği ve teknik üstünlüğü ile birleştirdi.

Orijinal yedek parça desteği, zengin aksesuar seçenekleri ile kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz hızlı, kaliteli ve güvenli hizmetiyle dikkat çekiyor. En ucuz fiyatlardan ve uygun ödeme seçeneklerinden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

MÜŞTERİ DANISMA HATTI 440 1 201

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
www.backlinktr.biz | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 535326c58f18ce53 • 2019-11-13 19:29:12 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
London

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.