Seri ilan sitesi

Led Yazı Tahtası ve Sonsuz Ayna Bayilik (Kurumsal Destek)

Yayın Tarihi: 11 Ocak 2014 8:30

Led Yazı Tahtası ve Sonsuz Ayna Bayilik (Kurumsal Destek)

Firmamız AZM DİZAYN yaz sil neon tabela ve sonsuz ayna üretmektedir

Bayilik fırsat Kapsamında İş Ortaklığı Proğramımız

Bİreysel Bayilik : Her hangi bir ön alım ve periyodik alım mecburiyeti olmaksızın, dilediğiniz miktarda ürün alıp, satışınızın durumuna göre yeni sipariş vererek çalışırsınız. Bayilik verilmiş bölgelerde bayiye, bayilik verilmemiş bölgelerde ise direkt firmamıza bağlı olarak çalışır.

İl Ana Bayiliği : İl bayiliğini almak istediğiniz ürün gurubumuz Yaz Sil Neon Tabela ( Led Yazı Tahtası) ve Sonuz Ayna, ürünlerimiz bütçenizi zolamayacak paket alımlaları ile baslar.

1- Perakende ve Bireysel bayiliklerin ürün talepleri il bayileri tarafından karşılanır.

2- İl genelindeki tek yetkili satıcımızdır. Bölgelerinden tarafımıza gelen tüm talepler direkt olarak kendilerine yönlendirilir.

DESTEKLERİMİZ : Broşür, , etiket kartvizit, bayi tabelasa, fazladan tabela ve kalem, kargo, , yerel gazete ve radyo reklam web site desteği. Bayii olarak ürünlerimizin pazarlanması ekip kurulması , ekibi yönlendirmede konularında koordinatörümüz ile temasa geçebilir, gerekli destek hızlı ve doğru bir şekilde sağlanmaktadır. Bununla birlikte ürün bilgisi, sektör bilgisi, sorulara açık olarak eğitim konusunda destek verilmektedir

Daha detaylı bilgi almak ve Ortaklık proğramıza katılmak istiyorsanız lütfen www.yazsil.com adresinden müracaat yapabilirsiniz

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir