Seri ilan sitesi

Kullanım Sözleşmesi

hizmet-sozlesmesi

İlanver.org, kullanıcıların ücretsiz olarak Otomobil , Emlak ,bilgisayar ,Ders ve Kurslar ,Kayip ilnaları ,arkadaşlık ilanları ve bir çok ilan yayınlayan sitedir. Siteyi kullanırken aşağıdaki bazı önemli maddeleri göz önünde bulundurmuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Mesaj ve yorum eklerken IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır. Yasadışı içerik eklemeniz, diğer kullanıcılara tacizlerde bulunmanız ve onların talepleri doğrultusunda IP adresiniz yetkili makamlara verilir. Bu internet sitemiz için yasal bir yükümlülüktür. O nedenle lütfen yasadışı içerikler eklemeyiniz, diğer üyelere saygılı olunuz. Hem bizi, hem de kendinizi zor duruma sokmayınız!

Kullanıcılar, İlanver.org’da herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. İlanver.org bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

Bilgilerinizi eklerken onlara internette herkesin erişebileceğini unutmayın. Sitemiz bilgi silme taleplerine mümkün olduğunca kısa sürede yardımcı olmaya çalışmaktadır fakat yoğunluktan dolayı çeşitli aksaklıklar meydana gelmektedir. O nedenle konu açarken kendinizi tanıtın ve cep tel yerine mail adres gibi bilgiler vermeye çalışın.

 

Bu İlanver.org internet sitesine erişimden, sitede yer alan bilgilerin ve/veya portal hizmetlerinin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun İlanver.org, yöneticileri, , bu sitede yer alan bilgileri ve/veya portal hizmetlerini hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya ilan (Profil) kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi, bot yazılımlarıyla içeriğin kopyalanıp çoğaltılması ve yayınlanması da bu yasağa dahildir. İlanver.org, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

İlanver.org link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

Bu hizmeti kullanırken, İlanver.org’da yayınlanan her türlü yorum, ilan, bilgiyi ve verilecek linki denetlemek gibi bir zorunluluğu olmadığını baştan kabul etmiş sayılırsınız.

işbu sitede ilan (profil) açarken, açılan ilanlara ve blog yazılarına yorum (mesaj) yazerken bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da yasal düzenlemelerden kaynaklanan telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları dahil her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakları ile korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da hakları elinde bulundurandan önceden yazılı izin almaksızın kullanmak, üçüncü kişilerin kullanımına sunmak, yine başkasına ait telefon, e-posta, sanal ve gerçek hesaplarını ve benzeri kişisel bilgilerini paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu yasağa aykırı tutum ve hareketleriniz nedeniyle İlanver.org, diğer kullanıcılar, üçüncü kişiler veya yetkili merciler nezdinde karşılaşacağınız dava, tazminat ve sair tüm taleplerin doğrudan muhatabı olduğunuzu ve ilanver.org’un bu hususta herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş olunursunuz.

İşbu Kullanım Koşullarına, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz duruma gelirse söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir. Ancak bu durum geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemez.

Yukarıda yazılı hüküm ve hukuki ilişkilerin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Şanlıurfa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Bahsedilen ve/veya bahsedilmeyen diğer tüm risklerden kullanıcı sorumludur. Unutmayınız, burası sadece bir ilan sitesidir.

  • Bizlerin sizin telif haklarınızı ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen info@ilanver.org adresine bildiriniz. Bildirimleriniz, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde: 4/3 hükmü uyarınca 3 gün içerisinde değerlendirilerek geri dönüş yapılacak; ihlalin varlığı halinde mevzuat hükümleri doğrultusunda ihlale konu eserler içerikten çıkartılacak veya içerik tamamen kaldırılacaktır.

Sitemize Ait Bağlantılı Siteler

Bedavaarkadas.net Arkadaşlık Katagorisine yönlendirir.

OnlineAlisveris.gen.tr – Alışveriş Katagorisine sizleri yönlendirir.

OtelSikayetleri.Net – Tatil ve Truzim İlanlarına Yönlendirir.

MarmarisEmlak.gen.tr – Emlak İlanlari Sayfamıza Yönlendirir.

Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni adresi