Seri ilan sitesi

KOSGEB HİBE DESTEK PROJELERİ VEDE AB HİBE PROJELERİ YAZILIR DOSYA HAZIRLANIR

Yayın Tarihi: 23 Ağustos 2013 6:24 | İsim: BORA | Fiyat: 1000 | Telefon: 05534760839

Yeni girişimci geneldestek kosgeb destek hibe ve kredileri üzerine projelerinizin yazılımı AB hibe destek programları için proje dosyalarınızın hazırlanması vede yazılım konusunda oluşacak ihtiyaçlarınızın karşılanması için sorun analizi ve ihtiyaç tespiti yaparak doğru çözümü sunuyoruz. Uluslar arası standartları takip ederek ihtiyacınıza göre proje yazılım danışmanlığı yapmaktayız.

Tecrübeli,dinamik farklı teknoloji ve platformlarda yazılım uygulama ve geliştirme danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. İhtiyacınız doğrultusunda oluşacak yazılımsal sorunların çözümleri gerekli analiz yapıldıktan sonra sizlerin istekleri doğrultusunda çözüme ulaştırılır. Gerekli olan alt yapı desteği ve teknolojik donanım seçilerek ihtiyaçlarınız teknolojinin tüm nimetleri kullanılarak giderilir.

KOSGEB Desteklerinden Nasıl Faydalanabilirim ?

Kosgeb desteklerinden yararlanabilmek için öncelikle işletmenizin kobi sınıfında bulunması gerekmektedir. Kobi tanımı için bir takım kavram karmaşaları olsada Kosgeb’in kobi tanımı 1-250 kişi arası çalışanı olan, yıllık net satış hasılatı ve mali bilanço toplamı 25.000.000 Türk Lirası’nı geçmeyen işletmeleri kapsamaktadır. ( Kosgeb’in kobi tanımına uyup uymadığınızı internet adresinde yer alan kobimiyim testini uygulayarak öğrenebilirsiniz)

Kobi tanımına uyan işletmelerden faaliyet alanı desteklenen sektörler içerisinde yer alan işletmeler , kosgeb veritabanına kayıtlı olmaları ve son mali yıla ait kobi beyannameleri güncel olmak kaydıyla kosgeb desteklerinden yararlanabilirler. Mali müşavirlik hizmeletleri, sigorta işletmeleri, emlak, eğitim ve sağlık hizmetleri Kosgeb’in destek kapsamı dışında kalan sektörlerdir…

ücret: ilk bilgi danısmanlı 100 tl

proje danısmanlık 300tl

proje yazım 700 tl

BORA
0553476 0839

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir