Seri ilan sitesi

KOMPLE DAİRE TADİLATINDA KAMPANYA VE TAKSİT

Yayın Tarihi: 22 Şubat 2013 5:31 | İsim: Talip Yirmibeş | Telefon: 5325694511

TADİLAT BİZİM İŞİMİZ
KAMPANYA VE KALİTELİ İŞÇİLİK
ÜCRETSİZ KEŞİF
TAKSİT İMKANLARIYLA HİZMETİNİZDEYİZ
ısıtma sistemlerine, mantolama çalışmalarından izolasyon sistemlerine, duvar yıkımından moloz atımına, su tesisatından elektrik tesisatına kadar yani aklınıza gelebilecek her şeyi ama her şeyi, ELES Yapı Dekorasyon ve Tadilat Hizmetlerinin uzman ekiplerine bırakabilir, gözünüz arkada kalmadan garantili hizmet alabilirsiniz. Şimdiye kadar hayalini kurup da bir türlü Tadilat işlerinden dekorasyon çalışmalarına, boya badanadan seramik döşemelerine, parke gerçekleştirmeye fırsat bulamadığınız tüm bu istekleriniz artık gerçek oluyor. Çünkü ELES Yapı Dekorasyon ve Tadilat Hizmetleri, evinizde veya işyerinizde dilediğiniz tüm bu değişiklikleri sizin yerinize eksiksiz olarak yapıyor.
ELESl Yapı Dekorasyon ve Tadilat Hizmetleri yeni satın aldığınız veya kiraladığınız ev veya işyerinizi tamamen kendi kişiliğinizi yansıtmaya yönelik komple tadilat ve yenileme uygulamalarını garantili olarak yapar. Tüm uygulamaları size söz verdiği zamanda bitirir, ve tertemiz bir şekilde size teslim eder. Siz de bu zorlu süreci tamamen stressiz bir şekilde atlatmış olur ve yeni yerinizi keyifle kullanmaya başlarsınız.

ELES YAPI ailesi olarak; Mesleğimize duymuş olduğumuz saygımızdan taviz vermeden; siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktan dolayı büyük bir onur ve gurur içerisindeyiz.Bizler için önemli olan unsur müşteri memnuniyetidir.Sizlerin beğeni ve isteklerinize uyan, dekorasyonunda ve yapım aşamasında sizlerinde en doğal hakkınız olarak söz sahibi olabilmeniz için tüm imkânlarımızı yine siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Deneyimli elemanlarımızın son derece ustaca ve titizlikle çalışmalarının sonucu olarak ürünlerimizi, müşterilerimize tam zamanında sunmayı gaye edinmekteyiz. Biz ELES YAPI Ailesi olarak her zaman sizden gelen önerileri dikkate alarak en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz.İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına hizmet vermiş olup sizlere bir telefon yakar yakınız…

Cep:532 569 45 11
İş:216 314 43 56
www.elesyapi.com
iletisim@elesyapi.com

BİZE UĞRAMADAN TADİLAT YAPTIRMAYIN.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir