Seri ilan sitesi

Keçe Satışı

Yayın Tarihi: 23 Ağustos 2013 6:23 | İsim: Endüstriyel Kesim | Telefon: 02163040225

Keçe Satışı ve Keçe Çeşitleri
Nonwoven, sözlük anlamıyla, dokuma ve örme olmayan, özel kullanımlar için imal edilen ve kullanım süresine göre maliyeti çok düşük olan teknik tekstil ürünüdür. Sıvı çekici, sıvı itici, esnek sağlam, yumuşak, yanmayı geciktirici, filtre edici, antibakteriyel özelliğe sahip olabilir. Ana ham maddesi elyaftır. Elyaf, doğal ve sentetik olarak ikiye ayrılır. Kullanımda ise kesik elyaf ve devamlı elyaf olarak kullanılabilir.

Uygulama Alanları
Mobilya Altı Destek keçesi
Mobilya altlarında kullanılan keçeler, genel anlamda formlanmış geri dönüşümlü keçelerdir.
Koton Keçe Kesimi
Hobi Keçesi Kesimi
Renkli Keçe Kesimi
Amerikan Servis Keçesi
Amerikan Servis Keçeleri değişik,özgün desenlerde kesilebilir.
Yün Keçe Kesimi
Tela
İnşaat Sektörü

Uygulanan İşlemler

Seri Kesim
Baskı
Bantlama
Montaj

Vikipedia tanımına göre; On yıldır keçe denilince akla yün keçe haricinde polyester keçelerde gelmektedir… bayanlar bu keçeleri hobi amaçlı kullanmaktadırlar.

Firmamızda farklı renkte keçe tasarımları yapabiliyoruz.Herölçüde keçe kesimi yapılabilir.

Özellikle sanayi sektöründe, makine ekipmanları başta olmak üzere, keçe bir ihtiyaç olarak pek çok alanda kullanılmaktadır.
Fakat hobi ve sanatsal amaçlı çalışmalarda da çokça ihtiyaç duyulan keçeye, günümüzde keçe çalışan yeterince usta olmayışı ve artık pahalı bir malzeme haline gelişi nedeniyle kolay kolay ulaşılamamaktadır. Keçeyle çalışmak isteyen insanlar ise alternatif bir malzeme olarak sentetik karışımlarla işlenmiş keçe benzeri ürünleri kullanmaya başlamışlardır.

En çok kullanılan keçe satışı ürünleri sektörden sektöre değişmekle beraber dekorasyon amaçlı kullanılan renkli hobi keçeler renk seçenekleri ile özel kesim şeklinde çok kullanılmaktadır. Tüm bunlarla beraber bazı ev dekorasyonlarında kullanılan sentetik olmayan doğan keçeler de özel üretilmekle beraber müşteri isteği ile değişik ebatlarda kesilmektedir. Aynı keçelerin genelde siyah ve beyaz olanları mobilya altlarında destek elemanı olarak kullanılmaktadırlar. Daha çok seçilen gramajları 150-200 gr/m2 ‘dir. Hem ince hem de istenilen ebatlarda arkası bantlı olarak kesilmesi, seçilen ürün için de etkilidir.

İletişim: ENDÜSTRİYEL KESİM
0216 304 0225
http://www.endustriyelkesim.com/polietilen-kopuk-kesimi/

info@endustriyelkesim.com
https://www.facebook.com/EndustriyelKesim?ref=hl
https://twitter.com/EndKesim

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir