Seri ilan sitesi

Keçe Fiyatı

Yayın Tarihi: 23 Ağustos 2013 6:21 | İsim: Endüstriyel Kesim | Telefon: 02163040225

Keçe Fiyatı Nelere Göre Değişir
Nonwoven, sözlük anlamıyla, dokuma ve örme olmayan, özel kullanımlar için imal edilen ve kullanım süresine göre maliyeti çok düşük olan teknik tekstil ürünüdür. Sıvı çekici, sıvı itici, esnek sağlam, yumuşak, yanmayı geciktirici, filtre edici, antibakteriyel özelliğe sahip olabilir. Ana ham maddesi elyaftır. Elyaf, doğal ve sentetik olarak ikiye ayrılır. Kullanımda ise kesik elyaf ve devamlı elyaf olarak kullanılabilir. Keçe Fiyatı ürünü içeren bir durumdur.Keçe fiyatı ürünlerle paralellik gösterir.
Biz Endüstriyel Kesim olarak, polipropilen, polyester ve geri dönüşümlü lifler kullanılarak üretilen keçeleri, müşteri isteğine göre, farklı renk, gramaj ve türde keçe ürünler üretip imal ediyoruz. İstenilen ölçüde kesiyoruz.Keçe Fiyatı ürünün şekli,rengi ve boyutuyla ile belirlenir.
Ayrıca mobilya altlarında kullanılan geri dönüşüm malzemeler ile üretilen koton keçe ürünler dediğimiz kırpıntı malzeme de düşük fiyat garantisi ile tekrar kullanımının getirmiş olduğu avantaj ile fazlaca bir kullanım alanı bulunmaktadır. Bu keçelerin yüksek gramaj ve sert olanları cami halı altlarında destek elemanı olarak işlev görmektedirler.

Otomotiv Sektöründe keçe ürünler kullanımı ise daha çok ses izolasyon malzemeri ile alakalıdır. Poliester ve polipropilen keçe ürünler fazlası ile kapı izolasyonu, motor kaputu, koltuk arkası destek ünitesi, paneller, torpido altı izolatörü olarak kullanılmaktadır. Seçilen kalınlıklar otomotiv’de 1 mm’den 10 mm’ye değişmektedir. Kırpıntı Keçelerin de formlanma özelliği ile avantajları bulunmaktadır sektörde.
Uygulama Alanları

Mobilya Altı Destek keçesi
Mobilya altında kullanılan keçeler genel anlamda formlanmış geri dönüşümlü ürünler kullanılır.
Koton Keçe Kesimi
Hobi Keçesi Kesimi
Renkli Keçe Kesimi
Amerikan Servis Keçesi
Amerikan Servis Keçeler değişik özgün desenlerde kesilebilir.
Yün Keçe Kesimi
Tela
İnşaat Sektörü

Uygulanan Malzemeler
Polyester Nonwoven
Polipropilen Nonwoven
Yün Keçe
Kırpıntı Keçe
En çok kullanılan keçe ürünler kesim çeşitleri sektörden sektöre değişmekle beraber dekorasyon amaçlı kullanılan renkli hobi keçeler renk seçenekleri ile özel kesim şeklinde çok kullanılmaktadır. Tüm bunlarla beraber bazı ev dekorasyonlarında kullanılan sentetik olmayan doğan keçeler de özel üretilmekle beraber müşteri isteği ile değişik ebatlarda kesilmektedir. Aynı keçelerin genelde siyah ve beyaz olanları mobilya altlarında destek elemanı olarak kullanılmaktadırlar. Daha çok seçilen gramajları 150-200 gr/m2 ‘dir. Hem ince hem de istenilen ebatlarda arkası bantlı olarak kesilmesi, seçilen ürün için de etkilidir.Keçe fiyatı ürünleri değerlendirdikten sonra hesaplanır.
Uygulanan İşlemler
Seri Kesim
Baskı
Bantlama
Montaj

Endüstriyel Kesim olarak, müşteri isteği doğrultusunda kullanılan malzemeyi belirleyerek, gerekli çizim ve ölçülerde proje başlangıcında ilk numune onayından bitimine kadar kişiye özel keçe ürünleri sunmaktayız.Keçe fiyatı için bize ulaşabilirsiniz.
www.geoto.com.tr

https://www.facebook.com/EndustriyelKesim
https://twitter.com/EndKesim

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir