Seri ilan sitesi

Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimi, Hızlı Okuma Eğitimi Karşıyaka

Yayın Tarihi: 9 Mayıs 2013 5:37 | İsim: Saygın Coaching & Consulting | Fiyat: 000000 | Telefon: 0 (532) 100 11 65

İzmir Hızlı Okuma Eğitimi: Günümüzde bilgiye ulaşıp onu elde tutmak için hızlı ve etkili yöntemlere sahip olmanız ve onları geliştirmeniz gereklidir. Unutmayın bilgi çağındayız. Her şey hızla ilerliyor. Bizler ise çoğu zaman yavaş kalıyoruz. Okuma, duyu organlarının, zihnin ve bedenin hep birlikte harekete geçtiği bir eylemdir.

SBS, YGS, LYS, KPSS, ALES, DGS sınavına hazırlanıyorsunuz ama sınavdaki en büyük probleminiz sınav süresinin yeterli gelmemesi, sınavlarda 45 dakika veya bir saate yakın ekstra zaman kazanabilirsiniz. Sınavda hızlı okuyup ve daha az yorularak kısa sürede daha çok soru çözebilirsiniz.

İzmir Hızlı Okuma Programı Neler Kazandırır

• Çok boyutlu işlevi ekseninde düşünme ve zihninizi kullanma yollarını değiştirir.

• Tahmin edemeyeceğiniz bir süratte okumanın yollarını gösterir.

• Etkin ve verimli okumayı sağlar.

• Maksimum seviyede anlama seviyesine ulaşmanıza yardımcı olur.

• Çağımızda bilgi bombardımanından sağ çıkabilmenizi sağlar.

• Sınavlara hazırlanırken elinizi çabuk tutmanıza yardımcı olur.

• Kitap, gazete ve dergilerdeki sizin için önemli bilgileri kaçırmamanızı sağlar.

• Okuma ve anlama hızınızla tüm sınırları zorlamanızı sağlar.

• Zahmetsiz ve akıcı biçimde öğrenirsiniz.

• Okuduğunuzu anlama yüzdenizi arttırırsınız.

• Zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

• Özgüven kazanırsınız.

• Okurken beyniniz daha iyi ilişki kurar.

• Okurken beyniniz hayal kurmaz ve bütünü görür.

• Okuma daha zevkli hale gelir.

• Okuma alışkanlığını kazanmada büyük bir adım atmış olursunuz.

• Sözcük haznenizi ve genel bilgi birikiminizi arttırmanıza yardımcı olur.

• Kişisel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı avantajlar sağlar.

İzmir Hızlı Okuma Programının Amacı

Programın amacı; okumanızı daha etkin ve daha verimli hale taşımanızı sağlamaktır. Anlayarak hızlı okuma eğitiminin amacı, gözlerinizin sözcükler üzerinde keyfince ve başıboş gezinmesini önlemek böylece beyin gücünüze de büyük bir hız kazandırmaktır. Eğitimin temel hedefi anlama, dikkat, odaklanma, konsantrasyon en etkin şekilde gelişmeyi hedeflemektedir. Bu çalışmanın sonunda verimli ve etkin bir okuyucu olacağınızın garantisi verilmektedir.

İzmir Hızlı Okuma Programının Türü

Bireysel Gelişim hizmet programıdır.

İzmir Hızlı Okuma Programına Kimler Katılabilir?

SBS, YGS, LYS, KPSS, ALES, KPDS ve diğer sınavlara hazırlanan tüm öğrenciler; okul başarı oranlarını yükseltmeyi düşünen öğrenciler; iç disiplin, odaklanamama, motivasyon ve özgüven eksikliği duyan öğrenciler; konsantrasyon, zihinsel rahatlama, hedefe yönlenme ihtiyacı duyan tüm öğrenciler; hiçbir sorunu olmayan ve kendini aşmak isteyen her öğrenci; ilk öğretimden yüksek lisans öğrencilerine kadar tüm öğrenciler katılabilir. Sadece öğrenciler değil, hayat boyu öğrenmenin farkında olan, ,iş ve özel hayatında bilginin değerinin farkında olan ve bilgi çağının hızına yetişmek isteyen herkes katılabilir. İlköğretim öğrencilerinde ön koşul olarak 4. sınıfın altındaki öğrenciler belirli testlerden geçtikleri takdirde eğitime alınır.

İzmir Hızlı Okuma Programının Süresi

Bireysel olarak uygulanmaktadır. Süresi 24 saattir. 5 haftalık zaman diliminde programın tamamlanması uygundur.

İzmir Hızlı Okuma Programının Süreci

Öncelikle katılımcılar, ön görüşmeye alınır. Program %25 teorik, %75 pratik uygulamalardan oluşmaktadır. Öğrenci hedeflerine ulaşması yönünde çalışmalar yapılır.

İzmir Hızlı Okuma Program Yöneticileri

Saygın Coaching & Consulting bünyesindeki hızlı okuma eğitmenleri, hayatın hızına nasıl yetişileceği ve sınırsız bilgi edinme becerimizi açığa çıkarmayı en iyi şekilde tasarlayabilen profesyonellerdir. nasıl daha etkin ve etkileşimli olunabileceği sorusundan yola çıkarak, yepyeni bir yöntemle Türk eğitim dünyasında bütünsel yaklaşım danışmanlığını uygulamaktadır.

Saygın Coaching & Consulting tarafından tasarlanan anlayarak hızlı okuma programı okumasını en etkin şekilde biçimlendirmek isteyen herkes için idealdir. Bireyin bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal yönden analizi yapılarak ihtiyaçları saptanmaktadır. Bu çalışmalar Kişisel ve Kurumsal Gelişim Uzmanı / Yazar, Master Koç, Master Trainer Cemal KONDU genel direktörlüğünde yürütülmektedir. Ekipte, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynayan performans ve zihinsel gelişim teknikleri konusunda uzmanları da bulunmaktadır.

Saygın Coaching & Consulting ALSANCAK -GENEL MERKEZ İZMİR

Kıbrıs Şehitleri CAD No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11 Alsancak – İzmir

Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224

Saygın C & C İZMİR Karşıyaka

Adres : 1732 Sokak No: 7 K:1 Karşıyaka / İZMİR

TeL : 0(232) 369 50 81 – 0(532) 100 11 65

Sitelerimiz:
www.sayginnlp.com – www.cemalkondu.com –

Karşıyaka Hızlı Okuma, Hızlı Okuma Karşıyaka, Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma, Hızlı Okuma Eğitimi Karşıyaka, Hızlı Okuma Teknikleri Karşıyaka, Karşıyaka Hızlı Okuma Sertifika, Hızlı Okuma Eğitmeni Karşıyaka, Hızlı Okuma Egzersizleri Karşıyaka ve Hızlı Okuma Teknikleriyle ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirsiniz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir