Seri ilan sitesi

Kars Kafkas Ekibi TEL:………………

Yayın Tarihi: 21 Mart 2013 5:38


Kars Kafkas Ekibi TEL:………………

KAFKAS DANS ve MÜZİKLERİ.

Kafkas Dans Organizasyon 25 senelik Kafkas Dans hayatında sizlerin düğünlerinizde , açılışlarınızda, Şirket yemeklerinde, özel gecelerinizde, sünet düğünlerinizde bütün eğlence ve organizasyonlarınızda yalnız bırakmamaktadır .

Kafkas Dans Ekibimiz ortalama minimum 3 erkek 1 bayan danscıdan başlayıp 4 çift, 5 çift isteğinize göre 6-8 çifte kadar danscı sayısını artırmaktayız.Danscı sayısı arttıkca oynanacak mekanın sahneside büyük olmalıdır. Standart düğün salonlarımızda 3 çifte ( 6 kişi ) kadar rahat dans edilmektedir , danscı sayısı arttıkca fiyatlarımızda artmaktadır .Standart Dans Müziğimiz mp3.yani cd, den Olmaktadır. Canlı Müzik istenir ise özel olarak bildirilmesi gerekmektedir fiyatıda anlaşılan fiyatın üzerine eklenmektedir.

Randevularınızı düğün gününden en az 10 gün önce onaylamanız, Düğün gününe 3-4 gün kala ise teyit edilmesi gerekmektedir.Bizlere mail yolu veya telefon numaralarımızdan ( 216 387 39 66 ) ulaşabilirsiniz ( İnternet Sitemizin video seyret bölümünden kısa klibimizi seyredebilirsiniz.

www.kafkasdanslari.com

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir