Seri ilan sitesi

İzmirde kahve bayilik

Yayın Tarihi: 11 Ocak 2014 8:30

İzmirde kahve bayilik

Neler Yapabiliriz?

Marka Consept Oluşumu :

Kendi Markanız , markalaşma , şubeleşme(bayileşme-franchise) alanında kurumsal ve teknik bazda , anahtar teslim hizmet vermektedir. Unutmayın başarı küçük ayrıntılarda gizlidir.

Marka oluştururken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi de marka mesajının seçilen müşteri kitlesince önemsenen hangi faydayı sağladığı ile tutarlı olmasıdır. Bu değer, ürünü farklı kılan bir özellik olabileceği gibi (konforlu, ekonomik, hızlı gibi), kitlede tetiklenmesi istenen duygulara (mutlu, eğlenceli, heyecanlı gibi) odaklanılabilir. ”Tek karar verici vardır oda müşteridir”.

Yeni marka oluşturmak sadece marka ve iletişim yatırımlarıyla değil, ürün tasarımından hedef kitle seçimine ve rekabet ortamı ile ilgili araştırma yatırımlarına da önem verilerek gerçekleştirilebilecek bir süreçtir.

Dahil Olma Süreci :

Kendi Markanız , olarak verdiğimiz Know-how (bilgi, tecrübe ve deneyim) paylaşımları sonucunda oluşturulacak consept ‘te , tamamen sizin , bütçenize, hedeflerinize , paralel bir oluşum öngörmekteyiz. Ayrıca ciro dan herhangi bir bedel royalty fee talep etmemekteyiz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir