Seri ilan sitesi

İstanbulda Dövme Yapanlar – İstanbul Şişli Dövmeciler – Tattoo Murat

Yayın Tarihi: 21 Mart 2013 5:39


İstanbulda Dövme Yapanlar – İstanbul Şişli Dövmeciler – Tattoo Murat

İSTANBUL DÖVME SALONU

İSTANBUL DÖVMECİLER – TATTOO MURAT

0212 231 35 38 – 0537 266 60 90

Dövme salonumuz istanbulda nadir bulunan yerlerden biridir.Dövme salonumuz hijyenık ve steril bir ortamdır.Dövme ekipmanlarımız profesyonel ve sertifikalıdır kullanılan dövme malzemelerimiz tek kullanımlık olup müşteri onunde son kullanma tarihine kadar gösterilip sıfır (0) ambalajında müşteri önünde açılmaktadır.Sizlerde hıjyenık, steril profesyonel bir dövme salonu arıyorsanız istanbul dövme salonunu tercih edin pişman olmayın.

Dövme salonumuzda mılyonlarca dövme arşiv katalogu bulunmaktadır sizlerde bu katalogdan yararlanmak istiyorsanız ve

Kişiye özel dövme modeli tasarlanır sadece size ait sizin için anlam tasıyan bir ömür boyu görkemli şık bir dövmeye sahip olmak istiyorsanız bizi ziyaret etmenız yeterli olacaktır.

TEK KOLEKSİYONUMUZ İNSANLAR FELSEFESİ İLE YOLA ÇIKTIK KOLEKSİYONUMUZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR…!!!

Dövme hakkında aklınızda herhangi bir soru işareti varsa istanbul dövme salonunu arayarak sorularınızın cevaplarını açıklayacı bir şekilde sizleri bilgilendiririz.

Dövme salonumuzda ameliyat izi faca izi yara izi yanık izi kalıcı dövme ile kapatılır.Sizlerde bu kötü goruntunuzden kurtulmak istiyorsanız bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

“Dövme Kursu”

İstanbul dövme salonu kurucusu olan TATTOO MURAT sizlere mukemmel bir kampanya sunuyor. Sizlerde ileride profesyonel bir dövmeci olmak istiyorsanız Kurs hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız irtibata geçmenız yeterli olacaktır.

İSTANBUL DÖVME SALONU İLETİŞİM BİLGİLERİ

RANDEVU – BİLGİ

0212 231 35 38 – 0537 266 60 90

ADRES

İSTANBUL ŞİŞLİ MERKEZ MAH. OKTAY CEBECİ SOK. ARDA İŞ HANI NO:22 KAT:5 DAİRE:12 ŞİŞLİ / BOMONTİ

WEB

www.dovmecimiz.com

www.dovmeyaptir.com

www.dovmekursu-istanbul.com

NOT:İSTANBUL DÖVME SALONU HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİLERE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ BİZİ GOOGLE SORUN “İSTANBUL DÖVME SALONU – İSTANBUL ŞİŞLİ DÖVMECİ – DÖVMECİ MURAT – TATTOO MURAT ” YAZARAK İŞÇİLİKLERİMİZİ VE VİDEOLARIMIZI GÖREBİLİRSİNİZ.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Access denied.