Seri ilan sitesi

İstanbul Dövme Salonu – İstanbul Şişli Dövmeciler – İstanbul Profesyonel Dövmeciler – Tattoo Murat

Yayın Tarihi: 6 Mayıs 2013 3:31 | İsim: Tattooart | Telefon: 0537 266 60 90

İSTANBUL DÖVME SALONU
ŞİŞLİ DÖVMECİLER – TATTOO MURAT
0212 231 35 38 – 0537 266 60 90

İstanbul dövme salonu 10 yıldır şişli bölgesinde siz dövme severlere profesyonel bir hizmet vermektedir.Sizlerde profesyonel işçilikde steril hijyenik bir ortam arıyorsanız bizi tercih edin pişman olmayın.Dövme salonumuz istanbulda nadir bulunan yerlerden biridir.

Dövme ekipmanlarımız profesyonel ve sertifikalıdır.Dövme malzemelerimiz tek kullanımlık olup müşteri önünde son kullanma tarihine kadar gösterilip sıfır (0) ambalajında açılmaktadır.Ekipmanlarımız yurt dısından gelmektedir.

BIRAKIN RUHUNUZ CİLDİNİZE YANSISIN !

Dövme salonumuzda milyonlarca dövme arsıvı vardır sizlerde bu zengin katalogdan yararlanmak istiyorsanız bizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.Kişiye özel dövme modeli tasarımı yapılır sadece size ait olup ömür boyu tasıyacagınız görkemli sık bir dövmeye sahip olursunuz.Ameliyat izi yara izi yanık izi faca izi profesyonel kalıcı dövme ile kapatılır sizlerinde bu izlerden eser kalmamasını istiyorsanız gelin bu izlerinizi kapatalım.

Son zamanlarda dövme hakkında abuk subuk muhabbetler çıkmaktadır.Acıyor,steril mı,nasıl yapılıyor vs sorular eger sizlerinde dövme hakkında aklınızda bir soru işareti varsa istanbul dövme salonunu arayın cevaplarını sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz.

‘ İSTANBUL DÖVME SALONU DÖVME KURSU KAMPANYASI ‘
İstanbul dövme salonu kurucusu olan tattoo murat sizlere mukemmel bir kampanya sunuyor.Sizlerde ileride profesyonel bir dövme sanatcısı mı olmak istiyorsanız kursumuza katılmanız yeterli olacaktır.Dövme kursu hakkında daha detaylı geniş bilgilere sahip olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

İSTANBUL DÖVME SALONU İLETİŞİM BİLGİLERİ

RANDEVU – BİLGİ
0212 231 35 38 – 0537 266 60 90

ADRES
İSTANBUL ŞİŞLİ MERKREZ MAHALLESİ OKTAY CEBECİ SOKAK NO:22 ARDA İŞ HANI KAT:5 DAİRE:12 BOMONTİ /ŞİŞLİ

WEB
www.dovmecimiz.com
www.dovmeyaptir.com
www.dovmekursu-istanbul.com

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir