Seri ilan sitesi

İstanbul Dövme Kursu – İstanbul Dövmeciler – Tattoo Murat

Yayın Tarihi: 19 Mart 2013 6:36


İstanbul Dövme Kursu – İstanbul Dövmeciler – Tattoo Murat

İSTANBUL DÖVME SALONU

İSTANBUL DÖVMECİ TATTOO MURAT

ŞİŞLİ DÖVME YAPANLAR

0212 231 35 38 – 0537 266 60 90

İstanbul dövme salonu siz dövme severlere kaliteli hizmet anlayısı sunmaktadır.Dövme salonumuz hıjyenık ve sterildir bir ortamdır.Dövme salonumuzda milyonlarca dövme arşıvı bulunmaktadır sizlerde bu zengın dövme arşıvınden yararlanmak istiyorsanız dövme salonumuzu ziyaret etmenız gerekmektedir.

Dövme salonumuzda yara kapatma ameliyat izi kapatma yanık izi kapatma işlemleri gerçekleşmektedir sizlerde bu görüntülerden kurtulmak istiyorsanız profesyonel kalıcı dövme ile bu izlerinizden kurtulabilirsiniz.Kişiye özel dövme modeli tasarlanır sizlerde size ait ömür boyu tasıyacagınız profesyonel kalıcı dövmeye sahip olmak istiyorsanız istanbul dövme salonunu tercih edin pişman olmayın

BIRAKIN RUHUNUZ CİLDİNİZE YANSISIN.!

Dövme bir sanattır kendısını bu sanata adamıs dövme sanatcılarını tercih edim.Unutmayın ağzı laf yapan değil eli iş yapan dövme sanatcılarını seçin bir dövmeci kendısını yaptıgını dövmelerle sergilediği videolarla kanıtlamıstır.

DÖVME SALONUMUZDA YAPILAN ÇALIŞMALAR

-KİŞİYE ÖZEL DÖVME MODELİ

-PORTRE DÖVME

-BİOMEKANİK DÖVME

-YAZI VE TRİBAL DÖVME

-COVER UP (KAPATMA DÖVME)

-3 BOYUTLU RESİMSEL DÖVME

-ESKİ VE KÖTÜ DÖVMELERİ DÜZELTME

” Dövme Kursu ”

İstanbul dövme salonu sizlere muhteşem bir kampanya sunuyor sizlerde dövme yapmak mı istiyorsunuz ? ileride profesyonel bir dövme sanatcısımı olmak istiyorsunuz ? o zaman kursumuza katılabilirsiniz.Dövme kursu hakkında detaylı ve geniş bilgilere almak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

İSTANBUL DÖVME SALONU İLETİŞİM BİLGİLERİ

RANDEVU – BİLGİ

0212 231 35 38 – 0537 266 60 90

ADRES

İSTANBUL ŞİŞLİ MERKEZ MAH. OKTAY CEBECİ SOK. ARDA İŞ HANI NO:22 KAT:5 DAİRE:12 ŞİŞLİ / BOMONTİ

WEB

www.dovmecimiz.com

www.dovmeyaptir.com

www.dovmekursu-istanbul.com

NOT:İSTANBUL DÖVME SALONU HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİLERE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ BİZİ GOOGLE SORUN “İSTANBUL DÖVME SALONU – İSTANBUL ŞİŞLİ DÖVMECİ – DÖVMECİ MURAT – TATTOO MURAT ” YAZARAK İŞÇİLİKLERİMİZİ VE VİDEOLARIMIZI GÖREBİLİRSİNİZ.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni giriş