Seri ilan sitesi

Hemen Satışa Hazır Internet Sanal Mağazanızı Kuruyoruz. Tam donanımlı, taksitli

Yayın Tarihi: 25 Ocak 2014 7:23

Hemen Satışa Hazır Internet Sanal Mağazanızı Kuruyoruz. Tam donanımlı, taksitli

Girişimcilere hazır iş fırsatı sunuyoruz, sizin belirleyeceğiniz isimde, tescil hakları tamamen size ait mağaza sahibi yapıyoruz.

Bir kaç saat içinde tam donanımlı, bütün ürünlerin bulunduğu, alışveriş sitenizi açıyoruz.

İstediğiniz ürün grubunu kaldırıp istediğinizi ekleyebildiğiniz, içerisinde yaklaşık 20.000 kaliteli ve orjinal ürünün bulunduğu sanal mağaza.

Alacağınız hizmet tipine göre kendi ürünlerinizi de satabiliyor ya da gittigidiyor gibi mağazalarda da satış yapabilme haklarınız oluyor.

“Sitenin size teslim edilmesinden sonraki aşamada; tanıtım, reklam, forum, blog vb. bütün broker çalışmaları size ait oluyor.

Facebook, msn, twiter gibi sosyal ağlarda ücretsiz reklam ve sitenize üye kazandırmak gibi işler size kalıyor.

Sistemde sitenizden bir ürün satıldığında yapmanız gereken sadece kazancınızı takip etmek:

Aylık ne kadarlık ürün satıyorsunuz, ne kazanıyorsunuz, üyeleriniz artıyor mu, artış oranı nedir, hangi siteden ne kadar hit alıyorsunuz; onları izlemek. ”

Sitenizden direk yapacağınız satışlardan elde edilen karın %80 ini size ait. 50 TL üzerine çıktığınızda her ayın 20 ‘sinde vereceğiniz banka hesabınıza yatırılıyor.

Her alt mağaza satışınızdan da kesintisiz 500 TL kazanıyorsunuz. Alt mağaza ağınızı oluşturup, onların yapacağı satışlardan %10 kazanıyorsunuz. Alt mağazalarınızın da alt mağazaları olabilmekte. Bütün sistemi size verilecek kontrol panelinden takip edebiliyorsunuz. Alt mağazalarınız mağaza satışlarından yine kesintisiz 20 TL kazanıyorsunuz.

Sitenize kendi müşteri kodu ve şifrenizle girdiğinizde satış fiyatları broker fiyatına dönüyor. Hiç satış yapamasanız bile kendiniz, aileniz veya akrabalarınız için yapacağınız alışverişlerden kazanıyorsunuz.

Sitenizde istediğiniz 15 ürünün fiyatını değiştirebiliyorsunuz. Fiyatlara göre değişik reklam kampanyaları düzenleyip sitenize daha çok kişi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

Siteniz ilk açıldığında her üyesine 35 TL otomatik alışveriş çeki yüklüyor. Ayrıca 10, 20, 35, 50 TL’lik 2 bine yakın çek size gönderiliyor.

Kargo ücretleri tercihi size bırakılıyor, isterseniz 100 TL ve üzeri ücretsiz kargo seçeneğini ayarlayabiliyorsunuz. Böylece ilk aşamada sitenize daha çok müşteri kitlesi çekebiliyorsunuz.

T-UP Profesyonel entegre mağaza bu sistemde en uygun seçenek.

“Fazla çalışmadan, ilerleyen zamanlarda sürekli getirisi olabilecek bir sistemden bahsediyoruz.

Hemen kazanmaya başlayacaksınız diye vaatler vermiyoruz ama mutlaka bir gün kendiliğinden para kazanan bir mağazanız olacağı söylenebilir.

Üzerinde iyi çalışıp tabii vakit ayırabiliyorsanız hemen kazanmaya da başlayabilirsiniz.

Her şey sizin bu işi yapmaya ne kadar istekli-kararlı olmanıza bağlı. Aşağıda verilen iletişim adresinden arayıp detayları sorabilirsiniz. ”

Siz de kendi mağazanızı açabilirsiniz. Uzun vadede mevcut işinizi bırakıp geleceğin mesleklerinden olan bir internet brokerı olup, bol kazançlı ticaret yapabilirsiniz.

Başlangıçta sistem kurulum alt yapısı, domain ve hosting hizmetleri için bir katılım payı söz konusu.

Piyasada 100.000$ cıvarında olan bu hizmet bu sistemde 1950 TL. ye tam donanımlı size teslim ediliyor. (PAIGNIAPXU Kupon no ile 1750 TL ye alabilirsiniz. Hemen sitenizi tanıtmaya başlayabiliyorsunuz.

Başta tek seferlik ödeyeceğiniz katılım payına siteniz için gerekli olan hosting ve güvenlik uygulamaları da dahil edilmiştir.

Hizmeti aldıktan sonra müşteri hizmetleri sizinle irtibata geçecek. isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden belimle irtibat kurabilirsiniz.

Kullanmayı düşündüğünüz bir domain adınız varsa kullanabiliyorsunuz. Yoksa da yardımcı olmaktayız.

Not: Domain’inizi kendiniz alırsanız bütün tescil hakları da sizin olur.

Kazançlarınız bir sonraki ayın 20. günü banka hesabınıza yatırıyoruz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir