Seri ilan sitesi

Göktürk Demirdöküm Kombi servisi

Yayın Tarihi: 21 Aralık 2013 2:27


Göktürk Demirdöküm Kombi servisi

294 16 03 GöktürkDemirdöküm Kombi Servisi 294 16 03 Kombi Bakımı

kombi servisi 294 16 03 …0537 435 98 26

Özellikle kış mevsiminde ev ve işyerlerimizde birçok işimizi kolaylaştıran aynı zamanda bulunduğumuz ortamın ısınmasını ve belli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayan Kombilerimizin bakımlarını yaptırmadığınızda daha az ısıtıp daha çok performans harcadığı, arızalara daha açık olduğu, bunların yanı sıra peteklerinizin bakımı yapılmadığında belli çatlakların olması, su kaçırması vb. arızaların oluşması , normalin 1, 5 katı fazla fatura ile karşılaşılması gibi durumların olacağını biliyormusunuz?

GöktürkDemirdökümKombi Servisi olarak kombi bakımınızı yaptırmadıysanız acilen yaptırmanızı ve bunu her yaz ve kış düzenli bir şekilde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımsızlıktan oluşacak her Kombi Arızası sizin bile bile lades demeniz anlamına gelir.

GöktürkDemirdöküm Kombi Servis Bakım veya arızaları için bizi arayabilirsiniz, İstanbulun hangi bölgesinde olursanız olun, Size en hızlı servis hizmetini sağlayacağımızı garanti ederiz.

Bize : 0212 294 16 03 veya 0530 314 93 83 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

GöktürkDemirdökümservisi, Kasımpaşa, Demirdöküm Kombi servisi, Demirdöküm Kombi servisi, Demirdöküm Kombi servis, Demirdökümservisi, kombi servisi, Demirdöküm Kombi bakımı, Demirdöküm Kombi tamiri, Baykan, kombi, servisi, montajı, bakımı, tamiri, onarımı, su akıtıyor, ısıtmıyor, ateşlemiyor, Demirdöküm Kombi arıza, Demirdöküm Kombi su akıtıyor, GöktürkDemirdöküm Ko

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir