Seri ilan sitesi

FUll e-ticaret yazılımı

Yayın Tarihi: 14 Mayıs 2015 6:48 | İsim: ozan | Fiyat: 1500 | Telefon: 02122585472

Gelişmiş ve yönetilebilir webticaretim e-ticaret paketleri ile e-ticaret siteniz bir gün içinde teslim.
erşey Sınırsız

E-ticaret sitenizde hiç bir sınırlama yok! sınırsız kategori, sınırsız ürün, sınırsız resim, sınırsız maiL Herşey sizin kontrolünüz altında olacak.

Esnek ve Kolay Yönetim Paneli

Tüm işlemlerinizi halledebileceğiniz, satış raporlarını inceleyebileceğiniz ürünlerinizi, kategorilerinizi, slider ve gerekli tüm işlemlerinizi basit ve kullanışlı yönetim paneliniz ile gerçekleştire bileceksiniz.

SEO Alt Yapı

Site içi seo yapmanız webticaretim e-ticaret paketleriyle çok kolay. her ürünü eklerken meta bilgilerini girebilirsiniz. dost url sini kendiniz ayarlaya bilirsiniz. ve ürün tanıtım kısmında istediğiniz kelimeleri bold veya italik yaparak vurgulayacağınız kelimeleri belirtebilirsiniz. Özel etiket sistemimiz ile çok hızlı şekilde google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yerinizi alın.

URL rewrite (Adres Biçimlendirmesi)
Genel meta yönetimi
Ürüne özel meta yönetimi
Kategoriye özel meta yönetimi
Ürün bazlı arama motoru optimizasyonu
Kategori bazlı etiket tanımlamaları
Google sitemap oluşturma (sitemap.xml)
Google Analytics entegrasyonu
Google Webmaster Tools entegrasyonu
Akıllı Etiket sistemi

Canlı Tema Yöneticisi

Hiç bir kod bilmeden sayfa tasarımınızı, arkaplan, menü, link, font, buton ve daha bir çok seçeneği yönetim panelinizden görerek değiştire bilirsiniz. e-ticaret tasarımlarını http://webticaretim.com/eticaret-paketleri sayfasından inceleye bilirsiniz.

Birden fazla dil seçeneği

Web sitenizde birden fazla dil seçeneği kullana bilirsiniz. varsayılan olarak türkçe ve ingilizce yüklü gelmektedir eğer farklı bir dil desteğinin ücretsiz olarak eklenmesini istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hediye çeki ve Promosyonlu ürün

Web siteniz üzerinden hediye çeki ve promosyonlu ürünler yarata bilirsiniz. bu sayede kullanıcılarınızın sitenize takibini sağlaya bilirsiniz.

Blog

E-ticaret yazılımındaki blog yazılımı ile makelelerinizi paylaşa bilirsiniz veya istediğiniz taktir de wordpress blog yazılımı ücretsiz olarak kuruyoruz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir