Seri ilan sitesi

evden eve nakliyat

Yayın Tarihi: 4 Mart 2013 11:02 | İsim: ikram | Fiyat: 450 | Telefon: 05337277412

Hizmetlerimiz Hakkında;

İkram evden eve nakliyat işinde uzman profesyonel kadromuzla siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindeyiz. Yılların vermişolduğu deneyim ve birikimizle elimizden gelenin en güzelini yapmaya çalışıyoruz. çok değerli müşterilerimiz, eşyayı taşımadan önce eşyanın sigortasını anadolu sigortadan yapıyoruz, eşyanın Sigorta bedelini müşterimiz kendisi belirtiyor. Bugüne kadar mahçup olacağımız hiç bir işi yapmadık, bundan sonrada yapmamaya özen göstereceğiz.

Evden eve taşıma işleri sıradan bir iş değil bizim bugüne kadar yaptığımız işler yapacaklarımızın teminatıdır. Özellikle evden eve taşımacılık işinde çok iddialıyız, diğer sektörlerdede iddialıyız, mesela fuar taşıma ama evden eve nakliyat işi bizim genel işimiz. Çelik kasa ve piyano işide bizim uzmanlık alanlarımızdan, Çelik kasa ve piyano taşıma işi kayışlı elamanlarımız tarafından taşınır.

Deneyimli taşıma elemanlarımız Gardorop vesaire söküp kurma işlerini itina ile gerçekleştirir. Elbiseleri kenditasarladığımız elbise dolaplarımıza diziyoruz, Eşyanın taşındığı yerde dolabı monte ettikten sonra elbiseleri yerine diziyoruz. Biz her müşterimizi veli nimetimiz olarak gördük, Hiçbir müşterimizi kırmamaya elimizden geldiği kadar özen gösterdik, Bundan sonrada aynı titizlikte devam etmekteyiz,Gönlümüz sizlerin üzülmesinden yana değil, sizlerin memnuniyeti bizleri çok mutlu eder, çünkü biz yaptığımız işin bilincindeyiz, biliyoruzki bir müşteri bin müşteridir, Bütün işlerimizi bu anlayışla yapıyoruz. Ekspertisimiz ücretsizdir eşyalarınızı yerinde görüp anlaşma sağlandıktan sonra sözleşmesini yapar. Yeni evinizde sağlıklı mutlu huzur dolu yıllar dilegiyle hoşcakalın.İkram evden eve nakliyat.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir