Seri ilan sitesi

DENİZLİ ETKİLİ İLETİŞİM EĞİTİMİ,ETKİLİ İLETİŞİM EĞİTİMİ DENİZLİ

Yayın Tarihi: 9 Mayıs 2013 4:09 | İsim: emre şen | Fiyat: 00000 | Telefon: 0 (532) 100 11 65

İletişim, bütün canlıların ortak özelliğidir, bitkilerde, hayvanlarda ve insanlarda iletişim mevcuttur. İnsanlar ve hayvanlar ses ile iletişim kurar, insanların iletişimi sesin senkronize olmasından ötürü konuşmaya çevrilmiş ve kelimelere dökülmüştür, hayvanlar ise belli ses tonlamaları ile birbirlerine önemli durumları bildirirler. Yunuslarda bu oldukça gelişmiştir. İnsanların ise konuşma dışında beden dilleri de iletişimin önemli karakteristik yapı taşıdır.

İletişim kendimizi ifade etme ve başkalarım işitme tarzımızı yeniden şekillendirmemiz yolunda bir kılavuzdur. Sözcüklerimiz, alışkanlık sonucu ağzımızdan dökülen tepkisel laflar yerine, ne algıladığımızın, ne hissettiğimizin ve ne istediğimizin farkında olduğumuzu gösteren bilinçli ifadeler olur. Her türlü ilişkide kendimizin ve karşımızdakinin derindeki ihtiyaçların işiler hale geliriz. Şiddetsiz iletişim bizi iyi bir gözlemci olma, etkilendiğimiz davranışları ve koşulları tanıma konusunda eğitir. Belirli bir durumda somut olarak ne istediğimizi tanımlamayı ve bunu karşımızdakine aktarmayı öğreniriz. Basit fakat güçlü dönüştürücü etkisi olan bir formdur.

İletişim, bir yargılama veya eleştiri ile karşılaştığımızda, alışageldiğimiz savunma, kaçma ya da saldırma tarzlarının yerine geçerken, kendimizi, karşımızdakileri, karşılıklı niyetleri ve ilişkileri yeni bir ışıkla algılarız. Direnme, savunma ya da şiddetli tepki verme en aza indirilmiştir. Görüntüye göre bir sonuç çıkarıp yargılama yerine, ne gözlediğimize, ne hissettiğimize ve ihtiyaçlarımıza odaklandığımızda kendi şefkatimizin derinliklerim keşfedebiliriz. Kendimizi ve karşımızdakini derin dinlemeyi öne çıkarması nedeniyle iletişim, saygıyı, nezaketi ve duygudaşlığı besler, karşılıklı olarak yürekten bir şeyler verebilme arzusu uyandırır.

İletişim, bir başkasıyla yaptığımız temel bağlantı biçimidir. Düşüncelerinizin, fikirlerinizin, duygularınızın vermek istediğiniz mesajın karşı tarafa iletilme sürecidir. İletişim, insan yaşamının her alanında ve ilişkilerinde başarılarının ve başarısızlıklarının temel nedenlerinden biridir. İletişim, istediklerinizi almanıza, hedeflerinize ulaşmanıza, çevresini etkilemenize ve sosyal güç elde etmenize yardım edebilir.

Saygın coaching & consulting bünyesindeki eğitmenler, hayatın hızına nasıl yetişileceği ve sınırsız bilgi edinme becerimizi açığa çıkarmayı en iyi şekilde tasarlayabilen profesyonellerdir. Nasıl daha etkin ve etkileşimli olunabileceği sorusundan yola çıkarak, yepyeni bir yöntemle Türk eğitim dünyasında bütünsel yaklaşım danışmanlığını uygulamaktadır.

Saygın coaching & consulting tarafından tasarlanan beden dili programı hayatını en etkin şekilde biçimlendirmek isteyen herkes için idealdir. Bireyin bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal yönden analizi yapılarak ihtiyaçları saptanmaktadır. Bu çalışmalar Kişisel ve Kurumsal Gelişim Uzmanı, Profesyonel koç, trainer, Cemal KONDU genel direktörlüğünde yürütülmektedir. Ekipte, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynayan performans ve zihinsel gelişim teknikleri konusunda uzmanları da bulunmaktadır.

Saygın Coaching & Consulting ALSANCAK -GENEL MERKEZ İZMİR

Kıbrıs Şehitleri CAD No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11 Alsancak – İzmir

Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224

www.sayginnlp.com

Saygın C & C DENİZLİ

Adres : Mehmetçik Mah. 2576 Sk. No:5 Kat :1 (Emsan İÖO Karşısı) DENİZLİ

Tel : 0 (258) 213 0 999 – 0 (532) 100 11 65

E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com

denizli etkili iletişim eğitimi,etkili iletişim eğitimi denizli,denizli etkili iletişim,etkili iletişim denizli,denizli etkili iletişim kursları,etkili iletişim kursları denizli,denizli etkili iletişim kursu,etkili iletişim kursu denizli ile ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir