Seri ilan sitesi

DENİZLİ AİLE KOÇU, AİLE KOÇU DENİZLİ , AİLE KOÇU,

Yayın Tarihi: 9 Mayıs 2013 4:20 | İsim: emre şen | Fiyat: 00000 | Telefon: 0 (532) 100 11 65

DENİZLİ AİLE KOÇU, AİLE KOÇU DENİZLİ , AİLE KOÇU,

Size hangi konularda yardımcı olabileceğimizi açıklamak için bizlere eğitimler sırasında sorulan sorulardan faydalanabiliriz. Sizler de benzer soruları soruyor olabilirsiniz kendi kendinize. Şimdi bir göz gezdirelim:

Eşim ve Ben
# Eşimle frekanslarımızı bir türlü aynı noktaya denk getiremiyoruz. Onun ne düşündüğü hakkında hiçbir fikrim yok. Eşimi daha doğru değerlendirebilmek için neler yapabilirim?

# Birbirimizi sürekli yanlış anlıyor ve istemeden incitiyoruz. Kendimizi nasıl daha güzel anlatabiliriz?

# Eşimle tartışmaya başladığımızda sonuç kavga oluyor. Bu durumdan çocuklarımızın da ruhsal sağlıkları olumsuz yönde etkileniyor. Onların zarar görmemesi için nasıl daha doğru iletişim kurabiliriz?

# Eşimin ailesine karşı hafızamdan bir türlü silemediğim kötü tecrübelerim var. Bunları nasıl temizleyebilirim?

# Eşimle her konuşmaya başladığımızda gözümün önüne yaptığı hatalar geliyor ve bu da onu anlamsız yere ve yanlış zamanda suçlamama neden oluyor. Buna nasıl son verebilirim?

# Eşimin beni anlamadığını düşünüyorum; çünkü davranışlarımı ne kadar olumlu yönde değiştirsem de bir türlü eşim bunu bir türlü yeterli bulmuyor. Kendimdeki değişimleri görmesini nasıl sağlayabilirim?

# Eşimin yanında kendim gibi davranamıyorum. Kimi zaman rol yapmak zorunda kalıyorum. Beni olduğum gibi kabul etmesi için ne yapmalıyım?

Çocuklarım ve Ben

# Çocuğumun kazanması gereken güzel alışkanlıkları kazanmasını nasıl sağlayabilirim?

# Tüm çocukların yüksek potansiyeli olduğuna inanıyorum. Çocuğumun hafızasını ve zekâsını daha etkili kullanması için neler yapabilirim?

# Çocuğum toplum içinde kendini esnek hissetmiyor ve çok heyecanlanıp kendini iyi ifade edemiyor. Bu durumu nasıl halledebiliriz?

# Çocuğumuz için arkadaşlarının önemini biliyoruz, bu konuda onu doğru arkadaşlar seçmesi için uyarıyoruz; ancak o yanlış arkadaşlar seçmekten vazgeçmiyor. Bizim dediklerimizle inatla ters bir yol çiziyor. Doğru tepkileri almak için ne yapabiliriz?

# Çocuğumun özgüveni eksik. Neredeyse hiçbir konuda kendine güvenemiyor ve bu durum derslerindeki başarısını da etkiliyor. Özgüvenini nasıl kazandırabiliriz?

# Çocuğumun çeşitli korkuları var. Bu da verdiği tepkileri olumsuz yönde etkiliyor. Bu korkuları yenmesini nasıl sağlayabiliriz?

# Çocuğumuz onu hiç ciddiye almadığımızı düşünüyor. Bu yüzden olsa gerek ne dersek diyelim dediklerimizin hiçbirini dinlemiyor. Ona değer verdiğimiz konusunda onu nasıl ikna edebiliriz?

# Çocuğumun derslerini çok iyi çalıştığını biliyorum; ancak hak ettiği başarıya ulaşamadığını görüyorum. Ne yapabiliriz?

# Çocuğumun içinden hiçbir zaman ders çalışmak gelmiyor. Okula gitmek de hiç istemiyor. Bunlarla nasıl baş edebiliriz?

# Çocuğum bizimle hiçbir şey paylaşmıyor. İçine kapanık olduğundan mı yoksa bizi kendisine yakın hissetmediğinden mi bilmiyoruz. Onunla iletişim kurmayı nasıl başarabiliriz?

# Çocuğum bizimle hiçbir şey paylaşmıyor. İçine kapanık olduğundan mı yoksa bizi kendisine yakın hissetmediğinden mi bilmiyoruz. Onunla iletişim kurmayı nasıl başarabiliriz?

# Çocuğumuzun geçmiş yıllarda kontrolümüz dışında edindiği kötü alışkanlıkları terk etmesine nasıl yardımcı olmalıyız?

Kendim ve Ben

# Hayatımda bir amacım olmalı; ama benim hiçbir idealim yok. Bunun böyle olmaması için ne yapmalıyım?

# Hiçbir işimi yetiştiremiyorum. Hep geç kalıyorum. Zamanımı nasıl daha verimli kullanabilirim?

# Bir takım fobilerim var. Bunlardan nasıl kurtulabilirim?

# Sürekli geçmişte yaşadığım olumsuz olaylar aklıma geliyor sonrasında o günüm çok kötü geçiyor. Bunun üzerine çevremdekiler de aksiliğimi fark ediyorlar. Bu olayların zihnimi meşgul etmemesi için ne yapmalıyım?

# Kendimle nasıl barışık olabilirim? Suçluluk duygusunu çok fazla yaşıyorum. Bunun özgüvenle ilgi var mı?

# İnsanlarla yaşadığım sorunları unutamıyorum ve onları hatalarından dolayı affedemiyorum. Bu bana kokuşmuş patatesleri yanımda taşıyormuş hissi veriyor. Bundan nasıl kurtulabilirim?

# Bir işe başlarken olumsuz inançlarım o işi yapmama mani oluyor. Bu önyargılarımı nasıl temizleyebilirim?

# Son zamanlarda hiçbir şeyi hatırlayamıyorum. Hafıza kaybı mı var acaba? Okuduklarımı, tanıştıklarımı ve öğrendiklerimi nasıl hatırlayacağım? Hafıza teknikleri bana bu konuda yardımcı olabilir mi?

# İnsanlara derdimi anlatamıyorum. Onlar sürekli yanlış anlıyorlar beni. Sonra da bir sürü sorun oluşuyor. Kendimi doğru ifade edebilmek için ne yapmalıyım?

# Çok kararlı bir şekilde başladığım hedeflerimi o istikrarla devam ettiremiyorum. Gerekli dengeyi nasıl sağlayabilirim

# Kimi zamanlarda içimde nedenini bilmediğim bir tedirginlik oluyor. Bu da endişelenmeme neden oluyor. İnsanlara aksi tepkiler verebiliyorum içimde yaşadığım bu huzursuzluktan ötürü. Nasıl çözebilirim?

# Eğitimci: Cemal KONDU. ( Kişisel Ve Kurumsal Gelişim Uzmanı/ Yazar)

© Bireysel ve en fazla 3 kişilik özel grup çalışmaları – En üst düzeyde başarı

© Not:İlgili programda çeşitli kişisel gelişim ve rehabilitasyon teknikleri uzmanlarca gerektiği kadar uygulanacak olup programa katılmak için ön görüşme gereklidir.

©Not: Eğitime katılan herkese KİŞİYE ÖZEL OLUMLAMA cdleri hediye edilmektedir.

Saygın C & C DENİZLİ

Adres : Mehmetçik Mah. 2576 Sk. No:5 Kat :1 (Emsan İÖO Karşısı) DENİZLİ

Tel : 0 (258) 213 0 999 – 0 (532) 100 11 65

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir