Seri ilan sitesi

DENEYİMLİ EĞİTİMLİ PROFESYONEL HOCADAN *ORG*PİYANO* DERSİ…ALİ ÜNLÜTÜRK

Yayın Tarihi: 15 Ocak 2013 9:34 | İsim: Ali Ünlütürk | Telefon: 0212.5726530 / 0535.9617011

HER PROFESYONELİM DİYENE İNANMAYIN NOTALI EĞİTİM VERİP VERMEDİKLERİNİ SORUN.KENDİ EĞİTİMLERİ NEDİR VE NASIL , NE KADAR TECRÜBELİ OLDUKLARINI MUTLAKA ÖĞRENİN.
5 – 6 AYDA ÖĞRETİLİR DİYEN BİRİSİNİN HOCALIĞINDAN ŞÜPHE ETMELİSİNİZ….
ORG……..DERSİ……5 – 6 ayda çalmayı düşünenler lütfen aramasın…
5-6 AYDA HİÇBİR HOCA PROFESYONELCE ORG ÇALDIRAMAZ*ORG DERSİ BAKIRKÖY
10 yıllık eğitim , [ 6 yıl yurt içi – 4 yıl yurt dışı ] 30 yıllık profesyonel müzisyenlik ve hocalık tecrübesiyle birebir özel ORG ** KEYBOARD ** dersi verilir. Nota, gam, akor, armoni öğretilir.Eğitim sonunda yerli ve yabancı şarkıları profesyonelce eksiksiz çalabilen müzisyenler olacaksınız.Profesyonelce notalı çalmak 3 – 5 ayda olmaz bunu bilerek derse başlamalısınız.Müziği çok seviyor ve sabırlıysanız.ders için arayabilirsiniz. Müziğe başlama yaşım 10 { 11 Volum piyano metodu- 7 volum klasik gitar metodu – 4 volum penalı gitar metodu bitirmiş ve hala yazmaya ve çalışmaya devam eden bir hoca ve profesyonel müzisyen olarak yazıyorum.
Yaptığım işlerden sadece birini yazıyorum TRT ye 65 bölüm belgesel müziklerini
yaptım bunların tamamı denetimden geçti { Will kommen in der Türkei }Buğüne kadar çalıştığım yerler tamamen 1. sınıf yerler { 5 yıldızlı oteller gibi } ve sanatçılar oldu.{ 17 yaşında Sayın Tanju Okan ve Ertan Anapa’ nın orkestrasında gitarist olarak çalışmak gibi }Orkestra elemanlarının hepsi Türkiye nin en iyi müzisyenlerinden kuruluydu.Yani bu işi bilen birisi olarak sözüme güvenin . Sizlere 3 ayda öğretilir gibi yalanlar söyleyemem.Bunlarıda mecbur kaldığım için yazıyorum özürdilerim.
İnsanın kendini övmesi kadar kötü birşey olamaz herhalde.
1- Notalı eğitimi tercih edin.
2-Gam ve gam çalışmalarını mutlaka yapmalısınız.
3-Akor ve armoni eğitimi almak zorunda olduğunuzu unutmayınız.
4-Müzik lisanı notadır bunu unutmayın.
5-Hocanızın müziği ve enstrumanı çok iyi bildiğinden emin olun
Hocanıza sorun lütfen………………………….
1 – Nota ve notaların değerlerine göre klavye üzerinde çalışmaları kaç ders…..?
2 – Gam ve gam çalışmaları kaç ders…..? Gamları öğrenmek zorundasınız…?
3 – Sağ ve sol el eğitimi kaç ders …?
4 – Akor ve akor eğitimi kaç ders ….? Kaç akor öğreneceksiniz…….?
10 derste öğrenci kaç akor öğrenebilir.Kendileri gibi sizede 3 akorlamı çaldıracaklar.
5 – Armoni eğitimi kaç ders…?
6 – Şarkı repertuar eğitimi kaç ders… ? Yerli ve yabancı şarkılar…….
7 – Bir kaç ayda org’ u profesyonelce nasıl çalabileceksiniz………?
8 – Profesyonel müzisyenler ve hocalar bu kadar aptal mı…? İyi ve doğru müzik yapabilmek için yıllarını müziğe veriyorlar….?
9 – 5 – 6 ay veya 30 derste öğretilir diyenlerin önüne profesyonelce yazılmış bir partisyon koyun acaba kendileri çalabilecek mi……..? Bu tip insanlardan ders alanların müzikte hiçbir geleceği olamaz.Amatörce veya profesyonelce farketmez.Önünüzü ömür boyu kapatmış olursunuz.
10 – 6 aylık eğitimle çok iyi müzisyen olabilmiş bir müzik adamı gösterebilirler mi acaba…..? ******Bunları çok iyi düşünün ve ders alacağınız hocayı ona göre seçin..İyi bir hoca bu şekilde müziğe ihanet etmez.Öğrenci gerçek öğretim süresini bilerek gelmeli.
11- Müzik sevgi ve sabır ister bunlara sahipseniz öğrenebilirsiniz.Fakat bazı bilinçsizce verilen ilanlara da inanmayın. Bu ilanları verenlerinde mutlaka derse ihtiyacı vardır. İyi müzisyenlere hakaret etmiş oluyorlar. Bu ilanlara öğrencilerim bile gülüyorlar. İyi eğitimler dileğiyle……
ALİ ÜNLÜTÜRK
Bakırköy / İstanbul
02125726530 — 05359617011
İLANLARIMDA BAZI ÖĞRENCİLERİMİN RESİMLERİNİ GÖRMEKTESİNİZ
PİYANO DERSLERİNİ 4 – 5 DEĞİŞİK METOT VE KENDİ YAZDIĞIM NOTALARLA VERMEKTEYİM.PİYANO ÇALMAK BİR AYRICALIKTIR.PİYANO EĞİTİMİ ALAN KİŞİLERİN DİĞER İNSANLARA GÖRE % 46 DAHA FAZLA ZEKALARININ GELİŞMİŞ OLDUĞU DÜNYANIN EN BÜYÜK BİLİM ADAMLARINCA İSPATLANMIŞTIR.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir