Seri ilan sitesi

çölgüzeli tokiibie sahibinen satılık

Yayın Tarihi: 31 Mart 2013 1:17


çölgüzeli tokiibie sahibinen satılık

TOKİ ÇÖLGÜZELİ 2.ETAP FG-2a BLOKLARINDA kat:1 no:4 : devri hemen ypılablen DAİREM SATILIKTIR. AYLIK TAKSİTLERİ 789 TL VE 6 YIL CİVARINDA BORCU KALMIŞTIR.DEVRİ BANKADA HEMEN YAPILACAKTIR.MARKET VE DURAĞA YAKIN…MERKEZİ YERDE İDEAL KONUMDA OLUP KARACADAĞ MANZARALIDIR. taksitleri Bir ömür boyu süren evlerle karıstırmayın yatırım amaçlı veya oturmak için alablirsiniz . dairemiz zemin kat degildir yüksek zemin katı 1. kat sayarsak 2 .kattır

Not : bu evi devri olmayan evlerle karıstırmayın devri bankadan hemen yapılabilir

bu evi hiç bir taksidi ödenmediği halde fahiş fiyatlarla satılan satılmak istenen ve devri bankadan yapılamayan evlerle karıştırmayn

bu evi taksitleri asırlar süren (240 ay 180 ay 120 ay ) evlerle karıştırmayın aldıgınızda 20. taksitten baslayacaksınız sadece 77 ay ödeyeceksiniz.

bu evi kira getirisi düsük kiraya verilemeyen evlerle karıstırmayın şu an içinde 370 tl ye kiracı oturuyor haziranda cıkacak satacagımdan dolayı kircı kalsın istemedim.

yatırım için süper bir fırsat taksitleri 789 tl kiraya verseniz 370-400 tl cebinizden en fazla 400 tl carpı 77 ayda 30 bin tl para cıkar ödeyeceginiz pesinatla beraber cok uygun fiyata süper bir ev sahibi olacaksınız.

konut sahibi olmanın cok zor oldugu bi dönemde böylesi bir fırsat cok zor gelir ciddi alıcılar gec kalmayın.

ayrıca TOKİDEN İNDİRİM MÜJDESİ GELDİ. başbakanlık

toplu konut idaresi başkanlığı borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut alıcıları için indirim kampanyası başlatıyorİdare, indirim kampanyasında, hak sahiplerine peşin ve üç ay vadeli olmak üzere iki ödeme alternatifi sunuyor. Buna göre, borç bakiyesini peşin ödeyecekler yüzde 20, üç ay vadeli eşit taksitler halinde kapatanlar ise yüzde 17 indirimden yararlanacak.

Kampanya kapsamında indirimden faydalanmak isteyenler, konut kredisi de kullanabilecek.

BAŞVURULAR 22 NİSAN’DA

İndirim kampanyası için başvurular 22 Nisan-17 Mayıs arasında yapılacak.

İndirimden yararlanmak isteyenlerin, başvuru tarihi itibarıyla ödemekle yükümlü oldukları taksitlerini yatırmaları gerekiyor. Bu çerçevede kampanyaya katılanların Nisan 2013 dönemine ait taksiti ödemiş olmaları şartı aranacak.

‘nin indirim kampanyasından yararlanmak isteyen konut ve iş yeri sahipleri, 22 Nisan—17 Mayıs arasında satış işlemlerini gerçekleştiren bankaya başvurabilecek. Bu tarihten sonraki borç kapatmalarında, söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

Kampanyadan, satışları 2011 sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2011 sonuna kadar başlamış, geri ödemeleri devam eden konut ve iş yerleri sahipleri yararlanacak. dairemiz 2011 de tokiden alındıgı icin ve gecikmiş taksitleri olmadığı icin kampanyaya dahildir. ciddi konut alıcıları emlakcı degilim ev sahibiyim ciddi konut alıcılarının aramasını bekliyorum

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni giriş