Seri ilan sitesi

ÇOK TATLI CHİNCHİLLA YAVRULARIMIZ YENİ YUVALARINA HAZIRLAR

Yayın Tarihi: 28 Mart 2013 6:09


ÇOK TATLI CHİNCHİLLA YAVRULARIMIZ YENİ YUVALARINA HAZIRLAR

Chinchilla yavrularımız ; laboratuar testleri yapılmış, ic dış parazit uygulamaları, kan , idrar, dışkı testlerinden gecmis 1.karma asıları yapılmış, karnelerine islenmiş olarak doğum belgeleriyle birlikte teslim edilir.

U ANDA SADECE İKİ ADET ERKEK YAVRUMUZ KALMIŞTIR.

DİĞER YAVRULARIMIZIN KAPORASI ALINIP REZERVASYONLARI YAPILMIŞTIR, 10 NİSAN 2013 DE İKİ AYLARINI DOLDURMUŞ OLACAKLAR VE YENİ YUVALARINA GÖNDERİLECEKLERDİR.

Chinchilla yavrularımıza doğdukları andan itibaren biz Akkuş Üretim Çiftliğimizde sevgiyle özenle baktık, Şimdide aynı özenle, sevgiyle bakılacakları yeni ailelerine teslim etmek istiyoruz.

Biz anne sevgisi ve sütünü tam almaları amacıyla, sağlıklı, mutlu büyüsünler diye minik yavrularımızın annelerinin yanında çiftliğimizde serbestçe dolaşarak sağlıklı gelişmelerini sağlıyoruz, Küçük kafeslerde travma yaşatmıyoruz, sevgiyle büyütüyoruz.

Sevgiyle Üretilen, özenle bakılan değerli yavrularımız, iki ayını tamamladıktan, sütten kesildikten , sağlık kontrolleri ve aşıları tamamlandıktan sonra , onlara en az bizim kadar sevgiyle bakacak yeni yuvalarına gönderilirler.

Yasal süre olan iki ayını doldurmayan hiç bir minik dostumuzu asla annelerinden ayırmıyoruz.

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK EVCİL HAYVAN ÜRETİM ÇİFTLİĞİ AKKUŞ ÜRETİM ÇİFTLİĞİNDE tüm evcillerimiz inanılmaz bir sevgiyle bakılır , büyütülür, bakımları veteriner kontrolünde titizlikle yapılır, sağlıklarına (aşıları ve laboratuar testlerine) , beslenmelerine ciddi önem verilir, Türkiyenin en kaliteli ve pahalı mamalarıyla beslenirler.

Konforlarına özel önem veriyoruz, içinde kalorifer radyatörüyle ısındıgı , soguk havalarda üşümediği , zemininde halı olan , özel kulubelerinde barındırıyoruz, Değerli dostlarımızın kış mevsiminin kötü hava koşullarından etkilenmemeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kaliteden ödün vermemek için hiç bir masraftan kaçınmıyoruz.

Chinchilla’lar genellikle sakin ve uysal kedilerdir. Yumuşak, melodik bir sesi vardır. Sevgisini belli eden, ilgi görmekten hoşlanan Chinchilla sahibine sadakatle bağlanabilir. Chinchilla’lar her ne kadar hassas ve kırılgan bir görünüme sahip olsalar da oldukça sağlıklı ve dayanıklıdır.

Fırsat tanındığı zaman diğer kediler gibi ağaca tırmanmak, fare yakalamak gibi aktivitelerden mutluluk duyarlar. Genellikle dışarı çıkmak yerine evde yaşamayı tercih etmeleri nedeniyle her türlü ev ve apartman dairesinde kolayca beslenebilir.

Resimlerdeki VE VİDEOLARDAKİ Yavrular Akkuş Üretim Çiftliğinin Yavrularıdır, gerçek resimlerdir.

TÜRKİYENİN HER İLİNE GÖNDERİMİZ VARDIR.

AMACIMIZ: Hayvanseverlerin , Hayvan haklarına özen gösterilen, sevgiyle özenle bakılmış, testleri yapılmış, sağlıklı, kaliteli evcil hayvanları güvenerek alması için hizmet vermek..

ÇİFTLİĞİMİZ GEREKLİ TÜM YASAL BELGELERE SAHİPTİR.

İstanbul Beykoz’da 11.000 metrekare alana kurulu çiftliğimizde her türlü evcil hayvan üretimini, hayvan haklarına saygılı, veteriner kontrolünde hijyenik koşullarda, kaliteli ve güvenli bir şekilde yapıyor ve 7/24 uzman kadromuzla profesyonel hizmet veriyoruz .

Çiftliğimizde üretilen tüm evcil hayvanlarımız türlerinin, ırklarının en kalitelisidir. Çiftliğimizde tüm evcil hayvanlarmızın bakımı için kaliteden asla ödün verilmez, kullandıgımız tüm malzemeler (mamaların , ilaçların vs.) en kalitelisi en iyisi kullanılmaktadır.

Türünün en iyisi, en kalitelisi olan evcil hayvanların üretimini yapıyoruz. Kuşlarımızın çoğu yurtiçi ve uluslararası yarışmalarda derece almış özel kuşlardır.

Köpek ve Kedi Yavrularımız safkan ırk garantili; laboratuar testleri, ic dış parazit uygulamaları yapılmış, kan , idrar, dışkı testlerinden gecmis 1.karma asıları yapılmış, karnelerinie işlenmiş olarak teslim edilir.

Tüm evcillerimizin, Konforlarına özel önem ver

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni adresi