Seri ilan sitesi

CEP TELEFONU 3, 5G-4.5G İNTERNET SİNYAL ARTTIRICI 0-1000m²

Yayın Tarihi: 19 Mayıs 2016 8:48

CEP TELEFONU 3, 5G-4.5G İNTERNET SİNYAL ARTTIRICI 0-1000m²

HER İHTİYACINIZI KARŞILASIN DİYE CİHAZ ÇEŞİT VE SEÇENEĞİNİ BOL TUTTUK!

3G-3, 5G-4.5G Sinyal Güçlendirici SET (TÜM HATLAR SADECE İNTERNET İÇİN)

ÜRÜN UZAK MESAFEDEKİ 3, 5G İNTERNET CEP TELEFONU YAYININI ALIR, GÜÇLENDİRİR VE CİHAZIN KENDİSİNİ KOYUP ÇEKMESİNİ İSTEDİĞİNİZ YERE 1000 m² YE KADAR ALANA DAĞITIR.

4.5G NİN 3.5G DEKİ GİBİ SABİT BİR FREKANSI YOKTUR. 4.5G BÖLGEDEN BÖLGEYE FARKLI FREKANLARDA YAYIN VERMEKTEDİR. ALDIĞINIZ CİHAZ BULUNDUĞUNUZ BÖLGEYE GÖRE 4.5G YAYININI DA VEREBİLİR

DEME BANKA HAVALESİ ŞEKLİNDEDİR YA DA SİTE ÜZERİNDEN SATINALABİLECEĞİNİZ ŞEKİLDE GET’Lİ SATIŞ AÇABİLİRİZ.GET SATINALMA %10 KOMİSYONLUDUR

ürün talebi ve banka hesap numarası VE cihaz hakkında sorularınız için bize site üzerinden “İlan Sahibine Soru Sor” linkinden mesaj şeklinde ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınız en kısa zamanda cevaplanacaktır

KURULUMU KOLAYDIR.Tek yapmanız gereken Dış Anteni çatı vb. yüksekçe bir yere takmak ve Baz istasyonu tarafa konumlandırmak ve cihazın kendisini ise sinyal dağıtmak istediğiniz yere koyarak güç adaptörünü fişe takmaktır. Uzmanlık gerektirmez .

OTEL, CAFE, BÜRO, DÜKKAN, BODRUM ve ZEMİN KAT DAİRELERİ, KÖY KESİMLERİ, YAZLIK VB. HERYERDE CEP TELEFONU ÇEKİM SORUNUNA MÜKEMMEL BİR ÇÖZÜM OLACAKTIR.

Not: Dışarıya takacağınız dış cephe anten ve kablosu yağmur, kar vb. sert hava koşullarına karşı dayanıklıdır, etkilenmez.

Detaylı ve görsel kullanım klavuzu gönderilmektedir.

ORİJİNAL ÜRÜNDÜR ve ÜLKEMİZDE TOPLAMA VS. DEĞİLDİR.

KOMPLE SET(paket/set içeriği 6 parça)

* Sinyal yükseltici cihaz(orijinal)

*Dış Anten( Kaliteli özel üretim)

*İç Anten(orijinal)(kullanım yerinize göre çubuk ya da mantar anten gönderilir)(sinyalini güçlendireceğiniz ortam asma tavanlı ise ve cihaz antenini de lamba gibi tavana takmak istiyorsanız belirtin size çubuk anten yerine mantar şeklindeki antenden gönderelim)

*Anten Uzatma Kablosu(orijinal, kaliteli)20metre

*Güç adaptörü(orijinal)

*Kurulum Klavuzu(Türkçe)

*Sorularınız için WhatsApp üzerinden 535 045 7533 iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir