Seri ilan sitesi

ÇAYYOLU ECA EMAS BOSCH KOMBİ SERVİSİ TEL 0312 252 03 22

Yayın Tarihi: 10 Ocak 2013 11:01 | İsim: FERAT | Telefon: 0312 252 03 22

0312 252 03 22 0536 475 02 19

Acil Nöbetçi Servis
Normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak nöbetçi acil servisimizlerimiz bulunmaktadır. Bayram ve resmi tatil günlerinde bile!

Profesyonel Ekip
Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.

On-Line Takip
Yapılan tüm başvurular, bilgisayara kaydedilerek düzenli olarak takip edilir. Ürüne yapılan her işlem on-line izlenerek gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

Hizmet Anlayışımız
Servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir.

Tam Donanımlı Servis Filosu
Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmış olup pek çok farklı yedek parçayı ve aksesuarı barındıran minik bir depo işlevini de görür.

Orjinal Yedek Parça
Servisimizde binlerce farklı orijinal yedek parça mevcuttur. Değiştirilen her yedek parça, 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir